Українська правда

ПУБЛІКАЦІЇ

"Багаті-непридатні". Історія відпочинку столичної молоді під час мобілізації
15.04.2024 17:42

Чартер, Ferrari, дві Lamborghini, декілька топових BMW та зйомки з гвинтокрилу. Стрибки з парашутом у Швейцарії, день народження на Ібіці, Венеція, озеро Комо, Доломітові Альпи в Італії – це лише короткий переказ однієї відпустки 25-річного столичного мільйонера Олександра Слобоженка та  невеликої компанії київських молодиків під час загальної мобілізації. 

І хоча на перший погляд може здатися, що цей матеріал про розкішні відпустки під час війни – насправді він про мобілізацію. Нещодавно автор цього матеріалу натрапив у інстаграм на ось це фото, датоване серпнем 2022 року. 

З чотирьох молодиків призовного віку на цьому фото з італійських Альп, за інформацією джерел "Української правди" у правоохоронних органах, троє – непридатні для військової служби і, відповідно, зняті з військового обліку, а четвертий виїхав за допомогою волонтерської системи "Шлях". 

На наступному фото власник аккаунта біля гвинтокрила. Геотег - Куршевель, дата – січень 2023 року і підпис: "Если коротко описать нашу поездку – есть что вспомнить – нечего детям рассказать". 

Після ухвалення закону про мобілізацію нерівність, відпустки через систему "Шлях", "білі" квитки у заможної половини країни та інші ганебні явища точно вплинуть на нашу обороноздатність. 

Подробиці у нашому матеріалі. 

Михайло Ткач


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"