Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Леонід Канфер – про Зеленського, Порошенка, дружбу з Кадировим, паству ОПЗЖ і російські понти
Він працював військовим кореспондентом в Чечні, Афганістані і Грузії. Був радником Рамзана Кадирова. Знімав війну на Донбасі по обидва боки фронту і переїхав з Москви до Києва. Інтерв'ю УП з Леонідом Канфером. (рос.)
Рідний і тимчасово окупований
Цей проєкт ми задумали разом із Богданом Логвиненком, коли півтора року тому побачились на Франкфуртському книжковому ярмарку, а сьогодні ми представимо його вам. Лише відкрийте посилання, запустіть відео, обертайте смартфоном на 360 градусів та насолоджуйтесь. 
"Украинцев тут девочки не любят. Только русских". Окупація Криму очима матроса "Черкас", які чинили опір
За 7 років після початку окупації "Українська правда" попросила Михайла Воскобойника пригадати, яким він пам'ятає Крим у 2014-му і чому він таки не став одним з тих 17 моряків, які зрадили Україну.
Медведчук бідкається, Льовочкін розводить руками. Як живе ОПЗЖ після санкцій
"Українська правда" з'ясовувала, що відбувається в ОПЗЖ після введення санкцій проти кума Путіна, чому Оксана Марченко йде в політику, який канал записують на журналістів "112-го", "NewsOne" та "Zik", та що тепер робитиме Сергій Льовочкін. 
Вибори як маркер. Чи справді в Україні існує електоральна поляризація
Ні для кого не є секретом, що незважаючи на тисячі загиблих та мільйони переселенців, в Україні проросійські сили все ще мають стале виборче ядро. Для того, щоб зрозуміти цей феномен, не зайвим буде згадати про електоральні особливості України з 2004 по 2019 рік.
Напад на "Родіну". За що Стерненку і його соратнику присудили 7 років тюрми
"Українська правда" розповідає, за що Стерненка та Демчука відправили під варту, якими були аргументи сторін, як розслідували справу і чому результати цього розслідування викликають питання.
Частина електорату Порошенка починає з цікавістю дивитись на Зеленського – Вадим Васютинський 
В інтерв'ю "Українській правді" Васютинський пояснює, якого виборця втратив, а якого може знайти Зеленський після рішення заблокувати телеканали Медведчука, що сталось з рівнем ненависті в країні після завершення каденції Порошенка, коли проявляється суспільна гідність і як реагувати на цькування в соцмережах. 
Історик Сергій Єкельчик: Зеленський або зміниться, або змінить Україну під себе
Сергій Єкельчик не ділить українську історію і сьогодення на зради і перемоги, а бачить країну комплексно: живу, у внутрішніх протиріччях і відмінну від Росії. Україну, яка протягом історії формує свою ідентичність.
Повернутись до мирного життя і не збожеволіти. Чи працює в Україні психологічна реабілітація ветеранів
"Українська правда" дослідила, які вразливі місця існують в українській системі психологічної реабілітації учасників бойових дій та дізналась, як збирається вирішувати ці проблеми Міністерство у справах ветеранів. 
Печерні будинки. Що ховають у каменоломнях нащадки справжніх творців Одеси
У катакомбах Одеси збереглися будинки каменярів, котрі добували ракушняк, з якого будували місто. Люди жили в скелі аж до 60-х-70-х XX століття. Що там тепер і як це виглядає? Репортаж УП з надр Шкодової гори

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"