Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Денис Малюська: Демократія – штука погана, але краще ніхто не придумав. З РНБО те саме
Які відносини в одного зі урядових "старожилів" з ОП? Що відбувається у сфері боротьби з рейдерством, про подолання якого Малюська заявляв ще два роки тому? І для кого нинішній міністр юстиції готує платні камери в слідчих ізоляторах?
Канадський поліглот Стів Кауфман: Зеленський здається більш серйозним, ніж Порошенко
76-річний Стів Кауфман – бізнесмен, який знає 20 мов. У 2013-2014 роках він зацікавився подіями в Україні, її мовою, історією, культурою, і зрозумів, в чому головна відмінність українців від росіян. Інтерв'ю УП з канадським поліглотом.
Забудова на забудові. Хто з очільників Києва виявився найбільшим ворогом столиці?
Рух ЧЕСНО систематизував рішення, які стосувалися найбільш резонансних забудов у столиці, аби з'ясувати, хто з мерів Києва найбільше нашкодив місту.
Шахтарські протести. Шлях до Незалежності
Історія радянської гірничої галузі закінчується масовими страйками в кінці 1980-х. Тоді як історія незалежної України починається ними ж.
Президент розбрату
У виконанні Зе хрестоматійне "divide et impera" виглядає не добре продуманою стратегією, а скоріше спонтанною тактикою, яку нинішня влада намацала інтуїтивно, методом проб і помилок. (рос.)
Ідентифікація Брауна. Таємні зустрічі та приховані перельоти Давида Арахамії
Ця історія – про найвпливовішого депутата Верховної ради, керівника президентської фракції в парламенті, лідера монобільшості Давида Арахамію. 
"Люди лікуються травами і подорожниками, а потім ми їх витягаємо з того світу". Репортаж з лікарні Харкова
"Українська правда" з'їздила в Харківський радіаційний диспансер, щоб на свої очі побачити, як Україну накриває нова хвиля коронавірусу.
"Мене зіштовхували із Зеленським лобами". Біглий СБУшник Нескоромний і його кум Расюк про "замах на праву руку Баканова"
"Українська правда" поговорила з обома фігурантами справи. З Расюком – при особистій зустрічі. З Нескоромним – по відеозв'язку. Обидва стверджують, що це перші інтерв'ю в їх житті. Обидва фактично дали свідчення, яких зараз може не бути навіть в матеріалах справи. (рос.)
Депутат парламенту Латвії Інеса Войка: Дуже важливо, щоб справи НАБУ закінчувалися реальними судовими вироками
Інеса Войка розповіла нам про те, що з себе представляла олігархічна система в Латвії до початку антикорупційної боротьби, як латвійцям вдалося позбавити бізнесменів впливу на державну політику, а також дала оцінку та рекомендації щодо антикорупційної реформи в Україні. (рос.)
Проти течії
Перед нами феномен, що виходить далеко за рамки сучукрліту і багато в чому визначає зміст вітчизняного інтелектуального життя. По суті, нинішня Україна зависла на кордоні двох альтернативних реальностей. (рос.)

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"