Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

"Комуналка" Верховної Ради: про що не говорять депутати
Рух ЧЕСНО вирішив перевірити енергоефективність приміщень Верховної Ради й з'ясував, що за рік парламентські будівлі витрачають майже  25 млн. гривень на оплату комунальних послуг. І про це народні депутати не говорять.
Маленькі люди
В останню листопадову суботу Україна згадує про мільйони жертв більшовицького Голодомору. Ті, хто шанує і пам'ятає, намагається встановити незримий зв'язок із співвітчизниками, які страждали і вмирали багато десятиліть тому. Щоправда, не завжди це виходить природньо. (рос.)
"Я не Янукович – бігти нікуди не буду". Головне з пресконференції Зеленського на екваторі президентства
УП зібрала головні тези з пресконференції Зеленського на екваторі його президентства.
З любов'ю, ваші двері. Як Марія Козакевич створює в Івано-Франківську двері можливостей
Марія Козакевич призначила мені зустріч під ратушею зовсім не через те, що сумнівалася в моїх здібностях включити GPS на айфоні, щоб знайти менш відоме місце. Два роки тому вхідні двері до ратуші були повністю відновлені командою Козакевич, і вона бажала, щоб ми почали знайомство саме біля них.
Не час святкувати. Як керівник ОП Єрмак разом із Зеленським відзначив ювілей на держдачі
За інформацією джерел "Української правди", в політичних колах президент Володимир Зеленський та керівник його офісу Андрій Єрмак у п'ятницю вдень залишили Банкову ще до закінчення робочого дня.
Ренесанс українського YouTube. Як закінчується ера проросійських каналів в Україні. Дослідження
Ініціатива "Як не стати овочем" разом з цифровим медіа-агентством "beTrue Media" дослідили 421 найбільших суспільно-політичних YouTube-каналів, які працюють на українську аудиторію. Результати 2021 року фіксують переломний момент.
Стендап-комік Антон Тимошенко: Головне – не дати Зеленському загратись у чувака, який втомився
Чому комікам краще не злити Зеленського? Чим хороша та небезпечна політична комедія? Чи є у гуморі місце етиці? І хто такий "підсвідомий" українець? Інтерв'ю зі стендап-коміком, магістром політології Антоном Тимошенком
Великий "Дом" для президента. Як канал для окупованих територій може стати всеукраїнським
Що показує "Дом" і хто це вирішує, наскільки тісним є зв'язок телеканалу з Банковою та яка ймовірність його трансформації в загальнодержавний мовник – з'ясовувала "Українська правда".
Десять українців
Останні вісім років ми старанно вибудовуємо систему координат "свій-чужий", але щоразу, коли завдання здається вирішеним, слідує чергове дроблення: і частина "своїх" відсівається, поповнюючи ряди чужинців. (рос.)
Десь під Донецьком. Навіщо в 60 км від війни людина вирощує дике поле 
У 60 кілометрах від окупованого Донецька він лікує землю. Засіває поле насінням трав, повертаючи йому життя. Мине час, і на цьому місці знову виросте дикий степ. Як і має бути. Бо неможливо просто спостерігати за тим, як зникає частина твого дому.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"