Українська правда

НОВИНИ

Поляки заблокували ще два пункти пропуску на кордоні з Україною
18.04.2024 10:03

Польські фермери поновили блокування напрямків пунктів пропуску "Корчова-Краківець" та "Медика-Шегині".

Джерело: речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко в коментарі "Українській правді"

Деталі: Інформацію про це українські прикордонники отримали від представників Прикордонної варти Республіка Польща.

Блокування учасники акції на території Польщі розпочали 18 квітня після 9 години по пунктах пропуску "Корчова" та "Медика", що навпроти українських "Краківець" і "Шегині".

На напрямку пункту пропуску "Краківець" обмежується рух вантажних транспортних засобів, які слідують в бік України, а по напрямку "Шегинь" як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд.

За наявною інформацією, польські фермери планують здійснювати блокування руху по "Краківцю" до 9.00 20 квітня і по пункту пропуску "Шегині" до 9.00 19 квітня.

За словами Демченка, станом на ранок четверга в чергах на території Польщі на цих напрямках очікують на можливість проїзду в бік України близько 1500 вантажівок.

Ускладнень для руху легкових автомобілів та автобусів не передбачається.

При цьому заблокованими польськими фермерами також залишаються напрямки пунктів пропуску "Ягодин" та "Рава-Руська".

Пряма мова: "Там протестувальники продовжують ускладнювати рух вантажівкам, пропускаючи по кілька транспортних засобів на годину, або взагалі обмежуючи рух. Через ці пункти польські протестувальники за останній час взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі.

Через "Ягодин" як і раніше пропускають в бік України незначну кількість вантажівок, особливо якщо порівнювати з пропускною спроможністю цього напрямку. На ранок 18 квітня на цих двох пунктах в чергах на території Польщі загалом перебуває близько 600 вантажівок".


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"