Українська правда

НОВИНИ

КНДР вдруге за рік здійснила запуск балістичних ракет
15.09.2021 08:41
Північна Корея у середу здійснила запуск двох балістичних ракет у Японське море. Ракети невизначеного типу були випущені пообіді за місцевим часом. Розвідка Південної Кореї та США з’ясовують деталі запуску.

Північна Корея у середу здійснила запуск двох балістичних ракет у Японське море, заявили в об’єднаному генштабі Південної Кореї. 

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на південнокорейське агентство Yonhap.

Ракети невизначеного типу були випущені 15 вересня пообіді за місцевим часом. Розвідка Південної Кореї та США з’ясовують деталі запуску, повідомили у відомстві.

"Наші військові зберігають повну готовність, у тісній співпраці з США", - додали у повідомленні. 

Детальніша інформація - про те, куди саме влучили ракети і якою була їхня дальність - наразі не повідомляється. 

Японія також повідомила, що помітила запуск і що це може бути балістична ракета, пише BBC. Прем’єр Японії Йосіхіде Суга засудив запуск і заявив, що це підрива мир і безпеку в регіоні.

Цей запуск наразі є другим запуском балістичних ракет КНДР за 2021 рік, та п’ятий запуск з тих, про які відомо, якщо брати до уваги також крилаті ракети.

Резолюції Ради безпеки ООН забороняють КНДР здійснювати запуски балістичних ракет.

Нагадаємо, у понеділок Північна Корея заявила про успішні випробування "крилатої ракети нового типу", яка потенційно могла б влучати в цілі на території Японії. 

Останніми тижнями Пхеньян підвищує напругу. Минулого місяця КНДР заявила про "безпекову кризу", реагуючи на військові навчання Південної Кореї та США.

Також є ознаки того, що КНДР знову запускає ядерний реактор у Йонбьоні.


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"