Українська правда

БЛОГИ

Ірина Федорів: Ірпінський суд виніс рішення на користь нардепа- ''слуги'' Горобця. Але про яйця не йдеться;)
13.06.2024 15:27
У реєстрі з'явилося рішення, яким мене зобов'язують спросувати в моєму авторському блозі те, що стосується народного депутата мого округу Олександра Горобця ("Слуга народу"). Про це рішення я знала від джерел до того, як воно з'явилося в реєстрі. Мене попередили:

"Федорів, готують по Вам дуже погане рішення суду". Мої джерела за понад 20 років роботи в Міністерстві магії мене жодного разу не підводили. За що я їм дуже вдячна.

Рішення не вступило в силу. Це всього лише мій рідний Ірпінський міський суд. Ми чекаємо повного тексту і готуємо апеляцію. Але поки є резолютивна частина маємо дещо обговорити, ну, крім того, що я знала про рішення до того, як воно з'явилося;)Найцікавіше, що у рішенні немає про те, що я маю спростовувати фразу:

"Карплюк дуже хотів стати народним депутатом по 95 округу, але не судилося. Тоді рейтинг "Слуги народу" поламав його плани. Але вже в 2019 році було зрозуміло, що на такий важкий округ треба ставити людину з яйцями. На старті було зрозуміло, що в Горобця яєць нема".

Цікаво, чи Горобець піде через це в апеляцію? Моральні страждання нардепа суд оцінив на 1 гривню від кожного відповідача. Тобто сумарно 2 грн.

А поки я отримала листа від Горобця. Конверт з 2 марками-яйцями...;) Це дуже смішно.Конверт у якому надійшла відповідь від нардепа-Горобця

Інформаційний запит на Горобця, на який надійшла відповідь, я направляла нардепу з огляду на скандальний проєкт, який він подав (11185). Тут низка парламентарів пропонує обнулити відповідальність забудовникам.Було у мене ще одне важливе питання до Горобця. Які він свої проєкти за минулий рік вважає реформаторськими. Справа в тому, що, за підрахунками VOX UKRAINE, нардеп мого округу не просто потрапив до рейтингу реформаторів року, а очолив цей рейтинг. Так от, сам Горобець поняття не має, що він такого зробив і відмовляється коментувати результати VOX Ukraine:

"вважаю, що коментувати припущення та суб'єктивні судження не раціонально, а оцінка критеріїв рейтингу законотворців 2023 року, які застосовує VOX Ukraine, з метою визначення претендента на звання "Реформатор року" не входить до компетенції народного депутата України".

Уривок відповіді нардепа Горобця громадській ініціативі "Голка"

Уявіть собі, що вийшов рейтинг на сайті офіційної ГО і це для нардепа – суб'єктивна думка. А коли виборець його округу Ірина Федорів (це я) написала блог – то Горобець не вважає це оціночними судженнями чи суб'єктивною думкою...

Більше того, Горобець після того, як я його проінформувала про цей рейтинг (28 травня), подякував Вокс Україна. І навіть й словом не обмовився про те, що це з боку Вокс, на його ж думку, це лише суб'єктивне судження, як він пише у відповіді на інформаційне звернення. Публічно він називає аналіз... фаховим.

У пості "Слуга народу" зазначає, що у реформах рухається "step be step".Ну, як я вже і писала, ми підемо в апеляцію.

Але, до відома, в Ірпінському суді в тієї ж судді Яни Третяк розглядають ще одну справу проти мене, але вже за позовом від ексмера Ірпеня Володимира Карплюка. Його турбує те ж питання, що й Горобця. Тема: Біличанський ліс.

От такий тематичний збіг і по темі, і по судді в Ірпінському суді.;)

💳Донат 👉Telegram👉Instagram👉Facebook 🎥YouTube 🇬🇧 Twiter

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"