Українська правда

БЛОГИ

Ірина Федорів: Після Бужанського за військову освіту взявся адвокат не України Кравець
12.06.2024 13:50
20 червня відбудеться онлайн курс "Військове право в умовах військового стану". Одним з лекторів значиться адвокат не України "ватник" Ростислав Кравець (він системно пише у своїх дописах так: "Верховний суд не України").

Послухати його запрошують не лише адвокатів, але й військових і членів їхніх сімей. А на колажі Кравець на першому почесному місці.

Колаж анонсу заходу "Leadership Law", який відбудеться 20 червня

І це не пройшло ще й кількох днів після скандалу із нардепом Максимом Бужанським, який мав прочитати лекцію на тему державотворення у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тому є питання до "Leadership Law" і до тих, хто бере участь в цьому заході з боку "Лотиш і партнери" та "Legal Team", чому вони залучають Кравця до освітньої програми.

Чому особистими брендами та брендами компанії Ви легітимізуєте "вату"?

Юристи, які цінують свою репутацію, мають відмовлятися від спільних заходів із Кравцем. Цього від них чекає суспільство.

Раптом організатори не знають, хто такий Кравець, то раджу почитати інформацію за посиланням на громадській ініціативі "Голка". Його телеграм-канал входить, за результатами дослідження, до кремлівської мережі.Те саме робили у програмі "Сніданок на "1+1", коли Кравця позиціонували як експерта з дитячого манікюру, а ведуча цього телеканалу Наталія Мосейчук адвоката не України Кравця потягнула до себе на Youtube-канал, надавши йому доступ до великої аудиторії.

І от що організатори освітнього заходу пропонують висвітлити "фахівцю з сімейного права" Кравцю? Ту ж таки тему мобілізації, з якої він сіяв і сіятиме свої "ватні" наративи.І тут відкрите питання до Служби безпеки України: коли суспільство дізнається, що з Кравцем?Принагідно знову ставимо питання голові комітету з питань правової політики Верховної Ради Денису Маслову ("Слуга народу"): коли змінять Закон "Про адвокатуру та адвотаську діяльність" і демонополізують сектор адвокатів? Бо досі у нас в Національній асоціації адвокатів (НААУ) головує соратниця зрадника Віктора МедведчукаЛідія Ізовітова.

Вже дійшло до того, що, ймовірно, не без "допомоги" цієї асоціації влаштували "перепис" тих адвокатів, які пішли на фронт, щоб притягнути їх до дисциплінарної відповідальності за те, що не зупинили на час служби у війську адвокатську діяльність. Зате "вату" з НААУ вичищати не готові.

💳Донат 👉Telegram👉Instagram👉Facebook 🎥YouTube 🇬🇧 Twiter

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"