Українська правда

БЛОГИ

Олеся Яхно: 50 відтінків СВО всередині Росії
14.04.2024 20:31


Так, нам дуже не вистачає зараз ППО та інших видів озброєнь, що ми всі гостро відчуваємо щодня через російські ракетні та дронові атаки, що почастішали.

І, тим не менш, незважаючи на все нагліючу агресію Росії у той час, як Захід затримується з постачанням нової військової допомоги Україні, різноманітні процеси відбуваються і всередині самої РФ, розмиваючи первинне значення, яке вкладав Кремль у СВО. Тепер можна констатувати множинність цих значень. Ну наприклад:

Спеціальна внутрішня операція (вразливості у системі безпеки всередині самої РФ, теракт зокрема, а також проблеми застарілої інфраструктури, коли всі ресурси витрачаються на війну проти України).

Спеціальна водна операція (серія повеней у рос містах).

Спеціальна ватна операція (коли інфіковані сепаратизмом, кров'ю та війною люди становлять новий клас РФ).

Спеціальна васальна операція (зростання залежності від Китаю).

Спеціальна військово-морська операція (суттєве скорочення та витіснення ВМФ РФ).

Спеціальна операція з вдовами (бунт вдів війни).

Спеціальна вставання з колін та величі операція (коли за рос паспорт можна отримати по морді).

Спеціальна Воронезька операція (бомбити Воронеж, коли бумеранг війни летить у саму РФ).

Спеціальна віро-вбивча операція (скорочення парафій РПЦ по всьому світу та чистки всередині церкви/позбавлення сану тих, хто не прославляє війну).

Спеціальна "весны русской" операція (майбутні бунти на міжнаціональному рівні через несправедливість розподілу всього).

Спеціальна велосипедна операція (спроби несанкціонованого перетину кордону з боку РФ).

Та й, власне, початковий зміст, який вкладав Кремль у СВО (у буквальному, називному значенні, на рівні слів – Спеціальна військова операція) теж змінився. Недарма рос влада зараз все частіше вживає слово війна. І справа не тільки в тому, що війна розтягнулася в часі і надовго, і зручніше тепер говорити, що це війна із Заходом (і частково це так і є – маю на увазі в цілому орієнтир Росії на розвал західних інституцій та альянсів). Але й у тому, що між Росією як державою та війною можна ставити знак рівності. Що тим більше має стати мотивом для Заходу для чіткішого та найшвидшого самовизначення щодо своєї участі у протистоянні (у даному випадку на рівні допомоги України). Бо як казав свого часу Кеннеді, або війна здолає людство, або людство війну.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"