Українська правда

БЛОГИ

Олег Симороз: Київміськбуд очолила людина забудовниці Влади Молчанової
12.02.2024 17:11


Наглядова рада холдингової компанії "Київміськбуд" призначила на посаду голови правління – президента компанії Василя Олійника.


Новопризначений голова "Київміськбуду" Василь Олійник – це людина одного з найбільших забудовників Києва Владислави Молчанової. З 2011 по 2018 рік Олійник очолював велику генпідрядну організацію "Моноліт будсервіс", а з 2018 по 2024 рік – "Спецбуд-моноліт". Ці компанії побудували житлові комплекси "Варшавський мікрорайон", "Варшавський плюс", "Варшавський 2", "Hoffmann house", "Галактика", "SEVEN", "Ліпінка" та інші. Всі вони зведені під девелопментом будівельної компанії "Stolitsa Group" Владислави Молчанової.

Крім того, підрядні організації Олійника беруть участь у незаконному будівництві будинків між озерами Тягле і Небреж столичного Екопарку Осокорки, це на секундочку 650 га дикої природи. Це незаконно будівництво веде скандальна відома будівельна компанія "Stolitsa Group" Молчанової.


З 24 січня 2024 року Олійник був введений до правління "Київміськбуду" та призначений на посаду віце-президента компанії.

Приватне акціонерне товариство "Холдингова компанія "Київміськбуд" є власністю міста Києва. До компанії входить 38 організацій, а 80% акцій компанії належить територіальній громаді міста Києва. Правління як і саму компанію з 2014 року контролює мер міста Києва Віталій Кличко.

"Київміськбуд" є одним з найбільших забудовників столиці, в поєднанні з іншою будівельною компанією Молчанової "Stolitsa Group" – це без сумніву буде найбільша будівельна імперія в Україні, яка суттєво збільшить вплив на будівельний ринок з можливістю впливу на ціноутворення житла.

Владислава Молчанова контролює свою особисту кишенькову депутатську фракцію "Батьківщина" у Київраді, вона була офіційним головним спонсором партії на місцевих виборах у столиці.


Спеціально для забудови Екопарку Осокорки Молчанова поставила свою шістку депутата Дениса Москаля на посаду голови екологічної комісії Київради.


Інший депутат Київради від "Батьківщини" Віталій Нестор активно лобіював незаконну забудову Екопарку Осокорки для Молчанової у стінах Київради. Він має родинні звʼязки з Молчановою, його дружина Яна Нестор є сестрою Сергія Коровченка, за інформацією ЗМІ він є цивільним чоловіком Молчанової. Коровченка, сина Молчанової Івана, Віталія та Яну Нестор пов'язує також ТОВ "Арт-Сістем".


Підтримку інших фракцій Молчановій забезпечує "смотрящий" за Києвом Денис Комарницький, який контролює декілька груп майже в усіх фракціях та мер міста Віталій Кличко, який має одну з найбільших фракцій в Київраді. З Комарницьким Молчанова має зокрема й понятійні взаємини.

В питанні легалізації незаконного будівництва Екопарку Осокорки ключову роль для Молчанової відіграв мер столиці Віталій Кличко, який допоміг розпочати незаконне будівництво на комунальній рекреаційній землі, а також "не побачив" там порушень.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"