Українська правда

БЛОГИ

Денис Богуш: Війна ''Ї'' проти ''Z''
02.08.2022 14:31


Рф віроломно 24 лютого 2022 року напала на Україну. Це було продовження війни розпочатої в 2014 році і наслідком війн та експансії які робила московія в Україні останні 400 років. Фактично це війна за історію і Київську Русь, за свободу і війна за ідентичність. Якщо існує Україна зі своєю ідентичністю, то одразу сотні років підступної брехні відкриваються світу і всі розуміють що росія – це не Русь, і тим паче не велика імперія з величною історією а країна крадіїв і мародерів.Частиною війни є військова пропаганда і військова символіка.

Військову кампанію 2014 року вони забрендували під імідж "Вежливые люди", зробили брендбук, купу сувенірної продукції. Тоді в них була логіка і це було інформаційним супроводом військової операції та анексії.Чомусь в 2022 році путін звернувся до не дуже якісних політтехнологів, які йому основним символом російської армії в цій війні – зробили останню латинську літеру "Z". Це вже ознака відсутності адекватності сприйняття ситуації в керівництві рф. Військові символи війни дуже важливі, тому що військова пропаганда повинна базуватись на сенсах символіки. Також сиволіка повинна мати "вірусний ефект" в соцмережах, люди повинні її малювати, одягати і пишатися цим. А літера "Z" настільки чужа для тих, хто користується все життя кириличною абеткою, що тільки штучно можна цю букву розповсюджувати. Мало хто з росіян таке носять і одягають і малюють.Я цій темі – літері "Z" присвятив цілу телепередачу https://youtu.be/pDL3K17HgFA

Де докладно розповів їхню логику. Вони дуже захоплювались фашистською символікою і розробками німеціького інституту СС-Аненербе. Але це захоплення дуже поверхове і тому не зʼявилася руна, яка має магічну силу, а зʼявилась звичайна латинська буква "Z". Причому остання. І тоді керівництво рф стало її просувати. Для людей, які пишуть і читають кирилицею латинська буква – точно не є рідною.

Почали змушувати людей вішати цю букву де не попадя. Людей на підприємствах, школах, навіть у дитячих садочках змусили вишиковуватись та фотографуватись у вигляді цієї букви, як це робили у фашистській Німеччині під час масових заходів.Літера "Ї" і українські партизани

В екстремальній ситуації, у українців, включається глибинна генетична національна пам'ять і проявляються дуже цікаві ідеї із глибини віків. Я це називаю "Сила землі", і навіть написав книгу на цю тему після початку першого вторгнення росії в Україну у 2014 році. https://kh.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/book-main.pdf

До речі, в 2014 році була розроблена така символіка для цієї системи. "Сила Zемлі" – від національної ідеї до виховання нової еліти". Може за порєбриком уважно вивчили і вирішили перехопити щось? Але там йшлося точно не про військову операцію. Навіть зараз не буду підказувати як це все працює.Але на сьогодні це не так важливо, тому що це вже у минулому і сучасна війна виходить на семантичне протиборство інших символів.

Під час початку війни Україна почала створювати величезну кількість патріотичного продукту. В основному це пісні, вірші і відео роліки. І на 5-му місяці війни українські партизани змогли знайти наш символ українства – нашу літеру для ідентифікації всього українського. Виявляється є унікальна буква в українській абетці, якої немає у жодної мови в світі. І це літера "Ї".Літера "Ї" заслужила таку увагу, оскільки вона є виразно українською й унікальною, бо не використовується в жодній іншій мові. Загалом ця буква в друкованому вигляді має уже понад 500 років.Так проявилася глибинна українська ідентичність і "Сила землі" у нашого народу в екстремальній ситуації. І я впевнений, що ми вийшли на глибинне протиборство народів.

Народу-крадія, росії, який навіть для своєї військової операції не знайшов свого глибинного символу, а вкрав латинську букву "Z", яка ніколи в росії не використовувалась.

І України, нащадку величної нації з часів скіфів та Київської Русі, з великою і героїчною історією, яка усвідомила свою ідентичність і розуміє якою зброєю є мова. Наскільки загрозливою є розповсюдження "русского мира" на базі російської мови.

Ясна річ, що ми на боці Правди і з нашою Волею ми точно переможемо країну-агресора і народ-агресор. Так як народ росії підтримує путіна і цю війну, то це вже не один поганий злочинець, який захопив владу і напав на Україну. Це цілий російський народ, який хоче знищення іншого – українського народу. І вже неважливо, як влада рф досягла цього результату – такої суспільної думки росіян. Важливо, що ця війна екзестанційна і має на меті знищення цілого народу, самого факту існування української нації. Я розумію, що є купка росіян, які всього цього не хочуть, але це – крапля в морі.

Ми продовжуємо нашу боротьбу і ми переможемо!


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"