Українська правда

НОВИНИ

Партія Орбана розмістила білборди проти Урсули фон дер Ляєн по Угорщині
20.11.2023 14:09

Керівна партія Угорщини встановила білборди, які спрямовані проти президентки Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на Reuters

Деталі: Білборди з’явилися 20 листопада, їх встановили за ніч.

Білборди пов'язані з кампанією перед виборами до Європейського парламенту в червні наступного року. Фон дер Ляєн на них зображена разом із Алексом Соросом, сином ліберального фінансиста угорського походження Джорджа Сороса, який є постійним об'єктом ворожості з боку партії Орбана "Фідес". 

"Не танцюймо під їхні дудки", – написано на білборді.

Раніше уряд Угорщини оголосив про "інтенсивну інформаційну кампанію" щодо важливих питань, проілюструвавши це картинкою з зображеннями Урсули фон дер Ляєн та Алекса Сороса.

У 2019 році критичні білборди із зображенням попередника фон дер Ляєн Жана-Клода Юнкера разом із Соросом-старшим викликали жорстку критику з боку Брюсселя. "Фідес" зняв їх після того, як головна правоцентристська група Європарламенту ЄНП пригрозила виключити угорську партію. Фідес вийшов з ЄНП через два роки.

Орбан, уряд якого намагається розблокувати мільярди євро з фондів ЄС, заявив у суботу, що Угорщина "повинна сказати "ні" нинішній моделі Європи, побудованій в Брюсселі".

Очікується, що Угорщина буде в центрі уваги наступного саміту ЄС в середині грудня, оскільки ця країна ЄС найбільше симпатизує Росії і скептично ставиться до планів запропонувати Україні шлях до вступу в Євросоюз.

Угорський уряд оголосив про маніпулятивні "консультації" з населенням, основним питанням яких буде підтримка членства України в ЄС.

Читайте пояснення про те, чому ми програємо угорський "референдум" та що це змінить.


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"