Українська правда

НОВИНИ

Справа Шеремета: суд відмовився пом'якшити арешти двом підозрюваним
14.02.2020 14:38
Апеляційний суд Києва відмовився пом’якшити запобіжні заходи двом підозрюваним у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета: лікарці Юлії Кузьменко та медсестрі Яні Дугарь.

Апеляційний суд Києва відмовився пом’якшити запобіжні заходи двом підозрюваним у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета: лікарці Юлії Кузьменко та медсестрі Яні Дугарь.

Джерело: "Українська правда"

Деталі: Захист Кузьменко просив відпустити її з-під варти і пропонував відправити під нічний домашній арешт.

Зокрема, адвокат і сама лікарка знову наполягали, що вона не знала, хто такий Шеремет на момент його вбивства, жодним чином не була причетна до злочину, на той момент не була знайома з іншою фігуранткою справи Дугарь, а з підозрюваним в організації Андрієм Антоненком спілкувалась мало.

Захист звертав увагу, що у Кузьменко на утриманні є син, вона робить унікальні операції.

Адвокат Дугарь просили скасувати їй нічний домашній арешт. Кілька чинних та колишніх народних депутатів хотіли взяти медсестру на поруки.

Захист апелював до того, що дівчина має алібі, підтверджене свідками, а експертизу, яка встановила її причетність, фахівці визнали необ’єктивною і неповною. Також захист каже, що Дугарь вища за дівчину на відеозаписах, з якою її порівнювали, та має тату, яких не видно на записах.

Прокуратура просила залишити запобіжний захід без змін для обох підозрюваних. Прокурор стверджував, що експертиза доводить обгрунтованість підозр, є ризики переховування чи впливу на свідків. 

Знати більше: Детальний розбір справи Шеремета. Всі докази, алібі та відкриті запитання

Що відомо про людей, яких підозрюють у причетності до вбивства Шеремета

Заява УП: Щодо розслідування МВС справи Павла Шеремета

Передісторія:


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"