Українська правда

НОВИНИ

Смертельні пожежі в Одесі: підозру отримав екскерівник ДСНС області
14.01.2020 17:35
ДБР вважає, що голова Державної служби України з надзвичайних ситуації в Одеській області не належно виконував свої службові обов'язки, у результаті чого у 2017 та 2019 роках в Одесі сталися чотири масштабні пожежі.

ДБР вважає, що голова Державної служби України з надзвичайних ситуації в Одеській області не належно виконував свої службові обов'язки, у результаті чого у 2017 та 2019 роках в Одесі сталися чотири масштабні пожежі.

Джерело: пресслужба ДБР

Деталі: Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру колишньому начальнику Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуації в Одеській області Віктору Федорчаку.

Слідством встановлено, що підозрюваний, будучи службовою особою відповідальною за здійснення державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, неналежно виконував свої службові обов'язки. У результаті чого у 2017 та 2019 роках в Одесі сталося чотири масштабні пожежі, які призвели до загибелі 32 людей, а також завдали матеріальної шкоди на 4 млн 907 тис 589 грн.

Йдеться про пожежу на території дитячого комплексу "Вікторія", в "Одеському обласному центрі психічного здоров’я", у приміщенні готелю "ТОКІО СТАР", у будівлі "Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу".

У разі доведення вини експосадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Нагадаємо:


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"