Українська правда

НОВИНИ

Зеленський представив Пристайка з жартом: Ви не переїжджаєте
11.09.2019 10:03
Президент Володимир Зеленський представив дипломатам нового міністра закордонних справ Вадима Пристайка. І пожартував: "Трішечки заздрю. У вас найкраще місце і найкраща будівля. Не бійтеся, ви не переїжджаєте – ми не хочемо захопити цю будівлю. Диктаторства в Україні немає". Відео.

Президент Володимир Зеленський представив дипломатам нового міністра закордонних справ Вадима Пристайка.

Пряма мова президента: "Ви знаєте Вадима Володимировича багато років. Я з ним працюю десь чотири місяці. Я дуже задоволений нашою роботою.

Іноді є складні рішення, складні розмови, були дуже складні дзвінки, упродовж яких… Були дзвінки з дуже складними людьми – нам потрібно було вирішувати в одну секунду. Я бачив, як це робив Вадим, – він мені дуже допомагав".

Деталі: Починаючи представлення, президент спробував звернутися до дипломатів їхньою мовою: "Вадиме Володимировичу, якщо щось не так, Ви мене виправте – потім, не при всіх людях".

Зеленський пожартував: "Трішечки заздрю. У вас найкраще місце і найкраща будівля. Не бійтеся, ви не переїжджаєте – ми не хочемо захопити цю будівлю. Диктаторства в Україні немає".

Президент висловив сподівання, що з Пристайком дипломатія вийде на новий рівень.

У свою чергу, Пристайко пожартував, що в нього є "коротка промова хвилин на 45" – але він не буде її виголошувати, бо президент задав нову планку тривалості промов:

"Володимире Олександровичу, перед вами лише частина нашого дипломатичного війська – ті, хто перебуває в тилу. Всі інші на передовій. Нас приблизно у два рази більше на передовій. Наше військо навчене, дисципліноване, досвідчене, освідчене і готове до застосування 24 години на добу, 7 днів, 365 днів. Будь ласка, розраховуйте на нас".

Передісторія:


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"