Українська правда

НОВИНИ

Капітан "Норду" розповів, як виїхав до Криму, прикордонники не вірять
11.02.2019 12:50
Капітан кримського сейнера "Норд" Володимир Горбенко стверджує, що в'їхав в окупований півострів через український пункт пропуску за російським паспортом.

Капітан кримського сейнера "Норд" Володимир Горбенко стверджує, що в'їхав в окупований півострів через український пункт пропуску за російським паспортом.

Про це він розповів російському пропагандистському телеканалу "Россия 24".

"Я для себе сам вирішив, ну а що якщо я візьму, нікого не оповіщаючи, спробую і поїду. І поїхав, пересадками, потихеньку. І так добрався до пункту пропуску "Чаплинка" (КПП на адмінмежі між Херсонською областю та Кримом – УП). Прийшов туди, пред'явив свій російський паспорт", – сказав Горбенко.

Він підсумував, що "за фактом вийшло вдало".

Російський телеканал заявляє, що інтерв'ю з капітаном "Норду" знімали на півострові.

Він сам стверджує, що юридичних обмежень на в'їзд до Криму не мав.

У Прокуратурі Криму "Українській правді" не стали коментувати, чи дійсно Горбенку не заборонено в'їжджати на півострів.

У той же час, прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян в коментарі УП запевнив, що капітан "Норду", швидше за все, говорить неправду.

"Ні за яких умов неможливо, так як він перебував на відповідному контролі, і інформація про те, що він не може перетнути кордон містилася в наших базах даних", – пояснив Слободян.

Прикордонники стверджують, що Горбенко не міг перетнути адмінкордон ані за українським, ані за російським паспортом.

Також Слободян зазначив, що громадянин РФ, як і будь-який інший іноземець, може в'їхати до Криму тільки при наявності спеціального одноразового дозволу, яке видає Міграційна служба.

"Відсутність дозволу і інформація про те, що особа перебуває під слідством, – ці два чинники дозволяють нам стверджувати, що він (Горбенко – УП) обманює, він не міг перетнути адмінграніцу на КПВВ "Чаплинка", – сказав прес-секретар прикордонної служби.

Крім того, українські прикордонники та правоохоронці не враховують будь-які документи, видані Росією в Криму.

Нагадаємо:


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"