Українська правда

НОВИНИ

Справа Гандзюк: Заступник губернатора приїхав на допит після відсторонення
11.02.2019 10:47
Рищук: "Я домовився із слідчим СБУ в Києві про зустріч і запропонував надати інформацію стосовно мене із застосуванням поліграфа".

Заступник голови Херсонської обласної держадміністрації Євген Рищук попросив тимчасово відсторонити його від виконання обов’язків через розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Він повідомив у Facebook, що зробив це ще 8 лютого.

"Зважаючи на ситуацію навколо мого прізвища по ділу нападу на Гандзюк та моє бажання зробити все, щоб допомогти слідству та припинити політичні спекуляції навколо мене, я ще в п`ятницю, після сесії областної ради, подав заяву голові Херсонської ОДА про тимчасове відсторонення мене від виконання службових обов`язків", – заявив Рищук.

"У ту ж п`ятницю я домовився із слідчим СБУ в Києві про зустріч і запропонував надати інформацію стосовно мене із застосуванням поліграфа", – повідомив чиновник.

"Приховувати, Слава Богу, нічого. Тож уже сьогодні я в Києві і маю надію, що я зможу хоч таким чином допомогти слідству в цій досить заполітизованій справі", – додав заступник голови Херсонської ОДА.

У свою чергу, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що "погодив Євгену Рищуку його заяву про тимчасове відсторонення на час розслідування справи щодо вбивства Катерини Гандзюк".

"Впевнений, Євгену Миколайовичу нічого приховувати і він налаштований на максимальне сприяння і відкритість під час слідства!", – додав губернатор.

Тим часом голові обласної ради Херсонскої області Владиславу Мангеру в понеділок вранці оголосили підозру з організації вбивства Катерини Гандзюк.

Нагадаємо:


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"