Українська правда

НОВИНИ

"Укроборонпром" показав модернізований Т-64
11.02.2019 10:15
Т-64 зразка 2017 року отримав розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації та нового динамічного захисту. Відео.

Держпідприємство "Харківський бронетанковий завод" постійно посилює українське військо модернізованим танком Т-64 зразка 2017 року.

Про це повідомляє державний концерн "Укроборонпром".

Як зазначається, Т-64 добре показав себе на сході України, а під час модернізації отримав "розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації та нового динамічного захисту".

"За результатами комплексу випробувань, модернізований Т-64 зразка 2017 року з минулого року серійно постачається до Збройних сил України", – зазначає "Укроборонпром".

"Харківський бронетанковий завод" уже виготовив понад сотню Т-64 зразка 2017 року. Випущених машин достатньо для переозброєння цілої танкової бригади, але танки й далі модернізують.

Під час модернізації у бойову машину інтегрують сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління.

Вони стійкі до світлових завад та забезпечують роботу у складних умовах, не чутливі до засвічення при використанні противником спеціальних завад у інфрачервоному діапазоні.

А у прицільний комплекс навідника інтегрують "тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов".

Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який "ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу "ударне ядро".

Оновлені танки мають систему супутникової навігації від ДП "Орізон-Навігація": автоматизована цифрова система дозволяє онлайн обмінюватися зашифрованими даними; дані про місце перебування кожної машини можуть надходити до командувачів усіх рівнів.

Танки також оснащують цифровими радіостанціями "Либідь К-2РБ", які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 км.

Покращений Т-64 показували на змаганнях НАТО The Strong Europe Tank Challenge у 2017 році та на параді до Дня Незалежності України у 2018 році.


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"