Українська правда

НОВИНИ

Аваков назвав "клоунадою і фарсом" рішення суду щодо паспортів Омеляна
14.09.2018 22:47
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що рішення суду стосовно міністра інфраструктури Володимира Омеляна про здачу закордонних паспортів є "клоунадою і фарсом".

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що рішення суду стосовно міністра інфраструктури Володимира Омеляна про здачу закордонних паспортів є "клоунадою і фарсом".

Про це Аваков написав у Twitter.

"У чинного міністра українського уряду Володимира Омеляна за клопотанням НАБУ - суд, в забезпечення страхів детективів вирішив забрати паспорти!? .. Клоунада і фарс!", - заявив міністр.

У действующего министра Ураинского правительства Владимира Омельяна по ходатайству набу - суд, в обеспечение страхов детективов решил забрать паспорта!?.. Клоунада и фарс! 🤯

— Arsen Avakov (@AvakovArsen) September 14, 2018

13 вересня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили Омеляну про підозру в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації.

Санкція тяжчої статті (ч.3 ст.368-2 "Незаконне збагачення") передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Слідчі вважають, що "в 2015 році, перебуваючи на посаді заступника міністра інфраструктури України, посадовець набув у власність активи, законність підстав отримання яких не підтверджено доказами та вартість яких значно перевищує його законні доходи".

Зокрема, Омелян нібито придбав собі позашляховик BMW X5 2015 року випуску. Автівка, за словами міністра, належить його брату.

Також урядовець нібито зазначив неправдиву вартість ще одного авто, Volvo S80 2007, та не відобразив оренду та користування будинком.

Омелян каже, що в будинку був у гостях.

14 вересня суд відпустив на поруки міністра інфраструктури Володимира Омеляна.


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"