Українська правда

НОВИНИ

Семенченко розповів свою версію інциденту з поліцією
17.02.2017 17:57
Народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко каже, що поліція в Бахмуті незаконно намагалася затримати людину з офіційно зареєстрованою зброєю.

Народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко каже, що поліція в Бахмуті незаконно намагалася затримати людину з офіційно зареєстрованою зброєю.

Про це сам депутат розповів в коментарі "Українській правді" в п'ятницю.

"Вдень надійшло повідомлення, що планується штурм Бахмутівського редуту в Запоріжжі. Місцеві жителі і бойові побратими ветеранів з інших редутів поїхали до них на допомогу", - говорить Семенченко, зазначивши, що прибув сам на місце і знімав події на відео.

Семенченко пояснив, що поліція затримала автобус з ветеранами, який йшов з Лисичанська в Бахмут на підмогу учасникам блокади на Донбасі, яких сам Семенченко називає "ветерани війни за незалежність".

За словами нардепа, поліція (Семенченко висловився "ОПЗ, що називає себе поліцією Донецької області" – ред.) в останні 20 днів щодня перевіряла зазначених осіб на всіх блокпостах.

"Їх дані були переписані, вони внесені в базу, неодноразово перевірені, їх обличчя показувалися по телебаченню", – говорить Семенченко.

"Перевірили документи на зброю у людей, які перебували в автобусі. Там дійсно був один карабін СКС, зареєстрований на конкретну людину", – сказав нардеп.

Прізвище цієї людини Семенченко називати не став, відзначивши, що це "громадянин України, особа, що проходить службу в батальйоні "Донбас", нагороджена медалями".

За словами Семенченка поліція перевірила документи на зброю, але потім "намагалася під виглядом розслідування кудись відвезти".

"Після чого людина з карабіном сіла до мене в машину, з документами, і ми поїхали", - сказав нардеп.

Читайте також: "На різних фронтах: як воюють "Донбас-Україна" і колишній "Донбас"

Раніше 17 лютого поліція Донецької області заявила, що на блокпосту в Бахмуті під час перевірки осіб зі зброєю "народний депутат завадив проведенню огляду".

Як відомо, 17 лютого за сигналом тривоги одночасно було піднято усі сили поліції Донецької області. Метою навчань було вказано відпрацювання оперативного реагування на будь-яку загрозу.

Водночас люди, які продовжують блокувати залізничні колії на Донбасі, заявили, що готується штурм їхніх позицій і кинули заклик про підмогу.

У Нацполіції спростували інформацію, розповсюджену блокувальниками у ЗМІ, про підготовку штурму.

Там нагадують, що за фактами блокування залізничної колії та захоплення залізничного транспорту відкрито 4 кримінальних провадження.

Про те, які залізничні напрямки блокують та скільки вугілля лишилося на ТЕС, в матеріалі "блокада-онлайн".

Українська правда


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"