Українська правда

НОВИНИ

Теплішає: мокрий сніг змінять сонце, відлиги й лавини
17.02.2017 15:19
У вихідні 18-19 лютого в Україні очікується плюсова денна температура й відлиги, суботній мокрий сніг у більшості областей у неділю зміниться сонцем над усією країною.

У вихідні 18-19 лютого в Україні очікується плюсова денна температура й відлиги, суботній мокрий сніг у більшості областей у неділю зміниться сонцем над усією країною.

Нічна температура переважно мінусова, але подекуди сягне й нуля, свідчать прогнози Українського гідрометцентру.

Прогноз погоди на 18 лютого

У суботу сонячно буде лише у трьох південних областях – Миколаївській, Херсонській та Запорізькій.

Погода 19 лютого

У столиці та області в суботу теж мокрий сніг, а потім очікують на два погожі дні.

Погода в Києві

При цьому до 19 лютого, у зв'язку з відлигою, у горах східної частини Закарпатської області оголошується значна (3 рівень) лавинна небезпека. На північній, північно-східній, східній експозиціях Чорногорського хребта зберігаються великі карнизи.

Державна служба з надзвичайних ситуацій просить громадян не виходити у гори.

Прогноз на 20 лютого

Крім того, 20-23 лютого, у зв'язку з відлигою й сніготаненням, на річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська області), Західного Бугу (Львівська, Волинська області) очікується підйом рівнів води на 0,5-1,5 м над рівнями, які були 8 ранку 17 лютого.

Тоді ж на притоках Дністра на Львівщині можливе формування чи посилення заторів льоду з різким підвищенням рівнів води, а також часткове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь, частин населених пунктів, господарських об'єктів у Турківському, Дрогобицькому районах області.

Олена Рощенко, УП


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"