Українська правда

НОВИНИ

Добровольчий батальйон "Крим" увійде до складу ЗСУ
11.07.2015 11:26
Між керівництвом батальйону і Генштабом досягнуто домовленості про формування підрозділу з уродженців Криму на контрактній основі. Основу батальйону чисельністю до 1000 військовослужбовців разом з допоміжними службами складуть кримські татари.

Добровольчий батальйон "Крим" буде легалізований і увійде до складу Збройних сил України.

Про це повідомив командир добровольчого підрозділу Ісса Акаєв.

За його словами, між керівництвом батальйону "Крим" і керівництвом Генштабу ЗСУ досягнуто домовленості про формування підрозділу з уродженців Криму на контрактній основі.

"Загальне рішення прийнято. Поки на словах. Домовилися, що підрозділ буде в прямому підпорядкуванні начальника Генерального штабу", - сказав Акаєв. Оформлення контрактів буде проходити через військові комісаріати за місцем реєстрації бійців.

Основу батальйону чисельністю до 1000 військовослужбовців разом з допоміжними службами складуть кримські татари. Наразі, за словами Акаєва, готові підписати контракт і продовжувати службу 50 добровольців.

Домовленість з Генштабом передбачає, що "Крим" буде першим мусульманським підрозділом у складі ВСУ. При цьому в ньому зможуть служити військовослужбовці інших віросповідань.

На думку Акаєва, через 2-3 місяці після наказу про формування підрозділу у складі ВСУ батальйон зможе відправитися в зону проведення АТО.

Крим. Реалії 


^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"