Українська правда

БЛОГИ

Олексій Братущак: Чому б'ють медійників Медведчука?
31.01.2020 15:32


Подивіться це відео. У студії медведчуківського Ньюзвану Лукаш несе повну ахінею, розповідає, що половина Небесної Сотні – фальсифікація, загиблі нібито вчиняли самогубства та отримували уколи льодокаїну.

І ніхто! Ніхто у студії її не зупиняє, не перериває, не намагається навіть заперечити цю маячню. Усі мовчки слухають. Медійники медведчука, підібрані глядачі, гості студії. Ба більше, в кінці цього виступу ще й аплодують.

Так от. Це немає нічого спільного зі свободою слова. Це – цинічна брехня та маніпуляція. І саме для можливості видавати в ефір подібні виступи існує Ньюзван і інші медведчуківські медіа.

Давайте аналогію.

Ваша дитина зламала ногу, відкритий перелом. До вас приходить лікар і каже, що це звичайна подряпина, подорожник прикладіть, і все буде добре. Ви будете аплодувати цій людині? Дякувати? Запрошувати наступного разу? Притомна людина з таким лікарем дуже швидко попрощається. І на прощання ще порадить подорожник до голови прикласти...

А от медійники Медведчука в аналогічній ситуацію, як от з Лукаш, поводяться геть інакше. Мовчки слухають ахінею, дякують, і запрошують на наступний ефір.

І подібне не лише з Лукаш.

Там ціла армія подібних осіб, які в ефірі мають озвучувати вигідні Медведчуку та його куму Путіну тези. І усі медійники Медведчука несуть відповідальність за цю брехню та маніпуляцію "від гостей". Бо щоразу мовчки слухають, дякують, запрошують.

А потім вони виходять зі своїх студій в реальний світ. Де все ще українці воюють, де все ще українці гинуть, де все ще українці не мовчать. І до росіян та їхніх медійних посіпак в Україні ставляться відповідно...

Ну і про Лукаш. Ця випускниця кулінарного технікуму як представниця Партії регіонів доросла до міністра юстиції. Але повадки залишилися з молодості. Лише помножилися у шлюбі з чоловіком, який у часи президентсва Януковича очолював українську Службу зовнішньої розвідки. І, як кажуть наступники, розвалював розвідку в інтересах росіян.

От "завдяки" таким родинам у 2013-2014 роках Україна була такою слабкою проти зовнішньої агресії. І тепер подібні "лукаши" ходить по медведчуківським медіа, доносить людям "правду"...

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"