Українська правда

БЛОГИ

Юрій Луценко: Це мій участок фронту і за антиукраїнську діяльність наступить законом передбачена відповідальність
11.07.2019 17:23


Сьогодні під телеканалом "NewsOne", який ще нещодавно збирався організовувати телеміст з російським державним підсанкційним пропагандистським каналом "Россия-1" зібрався мітинг підтримки.

Шуфрич, Рабинович та інші діячі із медведчуківської обойми вимагають припинити тиск Генпрокуратури на журналістів.

Це звичайний прийом політиків: прикриватися журналістами, яких вони використовують у своїй політичній проросійській діяльності.

На запитання "чому ми викликаємо на допити посадових осіб і журналістів "NewsOne", відповідь проста: тому що в Україні є закон. Я, як генеральний прокурор, робив, роблю і буду робити все, щоб національні інтереси були захищені цим законом.

Ні журналістське посвідчення, ні депутатський мандат, ні дружба з Путіним і Мєдвєдєвим не допоможуть нікому чинити антиукраїнську діяльність і підривати наші національні інтереси.Заявляю прямо: за будь-які спроби – минулі про телеміст і майбутні з демонстрацією пропагандистського фільму, який рекламується на телеканалі Медведчука – буде відповідальність.

Кажу це офіційно і прямо – українська держава вміє захищати свої інтереси!

Стаття 111 (державна зрада) і стаття 258 (фінансування тероризму) КК України є підставою для допиту усіх причетних до цих брудних проросійських махінацій.

В часи, коли наші люди гинуть на фронті, я буду робити все тут, на своєму фронті, щоб вороги отримали передбачене законом покарання.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"