Українська правда

БЛОГИ

Ігор Луценко: Подробиці ХВОРОБИ прокурорів
11.08.2018 11:21


Отже, один із групи хворих прокурорів у справі Кернеса – Ігор Ємець.

Він є чоловіком Ємець Світлани Миколаївни.

Котра, в свою чергу, є захисником Олександра Волкова.

Для тих, хто не зовсім в курсі – Волкова прокуратура (та, котра не хворіє) вважає співучасником викрадення покійного Вербицького і мене під час майданівських подій.

За наявними даними, в 2014 році Світлана Ємець підтримувала відносини з Чеботарьовим (та прокуратура, котра не хворіє, вважає його замовником нашого з покійним Вербицьким викрадення).

Допа та Гепа в 2014 році активно користувалися послугами жилінського Оплоту, про що свідчать численні контакти між ними, а також активне залучення Оплоту до підготовки та проведення харківського з'їзду 22 лютого 2014 року.

Але й Чеботарьов теж активно використовував Оплот для протидії акціям протесту. Зокрема, бійці Оплоту в наступну ніч після мого викрадення, координовані Чеботарьовим, робили теж саме – викрадали людей, з метою залякати/придушити Майдан.

Отже чоловік Світлани Ємець підтримував обвинувачення (тобто хворів) відносно персонажа, який для протидії акціям протесту використовував те ж саме злочинне угрупування, яке використовував для тих же цілей знайомий його дружини – Чеботарьов, подільника якого, обвинувачего у вчиненні саме такого злочину вона і захищає.

***

Так-так, все написание вище – звісно, просте співпадіння!

***

Але очевидно, що вчорашній Кернес – це нова епоха у зраді тих, хто постраждав під час Майдану. Стадія цієї прокурорської хвороби така, що один договорняк по злочинам проти Майдану потягне за собою інші – і тепер очікуємо, що буде зі справами проти Чеботарьова та інших катів Майдану.

Раніше негідники закривали за гроші лише "майнові" справи членів банди Януковича. "Кров" боялися продавати. Тепер, видно, хвороба дійшла вже до насильницьких злочинів.

Юрію Віталійовичу, зупиніть це все!

ФБ автора https://www.facebook.com/igor.lutsenko

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"