Українська правда

БЛОГИ

Руслана Лижичко: "Там, де вчиняє нафта, там завжди війна... Сонячна енергія – це енергія миру."
12.02.2018 11:44


У мене відбулася зустріч з легендою відновлюваної енергетики Гансом-Йозефом Феллем.

Ця зустріч стала для мене однією з найбільш знакових за все життя (не лише з огляду на обговорення питання розвитку відновлюваної енергетики, а й з огляду на знайомство з унікальною особистістю!).

Ганс-Йозеф Фелль – унікальна людина! Він був членом німецького парламенту та спікером Партії Зелених з питань енергетичної політики, один з головних ідеологів і "архітекторів" системи "зелених тарифів" в Німеччині (яку, між іншим, потім скопіювали уряди понад 60 країн світу), активний член Всесвітньої ради з відновлюваної енергетики (World Council for Renewable Energy) та президент "Energy Watch Group" (група вчених-дослідників з питань відновлюваної енергетики). Його гасло, яке він невтомно втілює у життя – "100% відновлюваної енергетики – це можливо!".

Я була вражена, що Ганс-Йозеф виявився моїм прихильником і знав все про мою діяльність у сфері відновлюваної енергетики.

Ми домовилися про спільний проект у найближчому майбутньому і почали співпрацю! Можу тепер назвати себе Renewable Energy Ambassador from Ukraine.

Мій головний меседж залишається незмінним, починаючи з 2006-го року – "За Енергетичну Незалежність України".

Я просуваю відновлювальну зелену чисту енергію не лише з позиції прогресивного підходу до побудови майбутнього, а й з позицій безпеки і енергетичної незалежності.

"Там, де вчиняє нафта, там завжди війна. Досягати миру можливо через незалежну енергію. Є війни за нафту. За сонячні промені неможливо воювати. Сонячна енергія – це енергія миру!" – слова пана Фелля підчас нашої зустрічі.

Ці слова мене дуже вразили, і стануть ключовими у моєму позиціонуванні зеленої енергії.

Обираючи енергію сонця, вітру, води, ми обираємо не просто чисте майбутнє, а й миротворчу енергію, здійснюючи таким чином "гуманізацію енергії".

Сьогодні я хочу заявити про продовження у цьому році і черговий спалах музичного і соціального проекту #ДикаЕнергія, який я презентувала у 2006-2008рр.

Попри щільний графік зустрічей з людьми, дотичними до процесу реструктуризації енергетичної сфери України, пан Фелль надзвичайно прагнув нашої зустрічі. Я у свою чергу так само мріяла, щоби ця зустріч відбулася. І це сталося!

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"