Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Залишаючи країну
Бідну країну можна залишити економічно, навіть не покидаючи її фізично. Зіткнувшись зі стихійним виходом своїх громадян в глобальний світ, держава намагається вичавити максимум з тих, до кого ще здатна дотягнутися. (рос.)
Кавказький полонений. Для чого відпустили Саакашвілі
Від самого початку цієї історії обидві сторони бились аж ніяк не за встановлення верховенства права – а за прихильність публіки. Для чого було затримувати Міхо, щоб тут же його відпустити, і якою логікою рухалася влада у всій історії з Саакашвілі, з'ясовувала УП.
Плівки Онищенка рік по тому. Про що говорили президент і бізнесмен на Банковій?
Через рік після скандалу УП вирушила в Мадрид, щоб з'ясувати, чому між Онищенком і Порошенком пробігла чорна кішка, про що розмовляли бізнесмен і президент, і як, а головне – про що НАБУ намагалося домовитися з олігархом-втікачем, і нащо йому самому потрібна була вся ця історія. (укр.)
Як зона відчуження. Хто заплатить за зруйноване житло в зоні АТО?
"Ну як вам сказати? Ходимо по квартирі з калорифером у руках, як з портфелем. З кімнати – в кухню, з кухні – в спальню. А взимку з вікон у квартирі обдираємо лід", – без ентузіазму розповідає чоловік.
Директор Rothschild в СНД: Клієнти відмовилися від покупки Roshen через ризики
"Усі дуже вражені тим, що вдалося зробити за такий короткий проміжок часу. Особливо за останні три роки". Джованні Сальветті про інвестиційну привабливість України, умови для приватизації, а також про продаж Roshen. (рос.)
Від друга президента до "агента ФСБ". 15 цитат можновладців про шлях Саакашвілі
"Українська правда" вирішила згадати, як Саакашвілі пройшов шлях від друга президента до "агента ФСБ", зібравши 15 найяскравіших висловів українських можновладців про політика за два з половиною роки.
Суд для Саакашвілі
Печерський суд відмовився арештовувати Міхеіла Саакашвілі на час розслідування. Суд розпочався о 12:30. Під судом зібралися прихильники Саакашвілі. Стягнуті сили Нацгвардії і поліції.
Волю Міші. Як проходив "Марш за імпічмент" без Саакашвілі
Головною інтригою вікенду стало те, наскільки масовим буде мітинг, в той час як Саакашвілі голодує в СІЗО СБУ на Печерську. УП розповідає, що відбувалося в столиці у неділю, 10 грудня. (рос.)
Гімн "зради" й "перемоги"
Ми звикли, що склянка прихильників "зради" наполовину порожня, а адепти "перемоги" у будь-якій новині бачать світле майбутнє. І здається, що перший табір – притулок песимістів, а другий – оптимістів. Насправді все навпаки. (укр.)
Джованні Кесслер: Якщо НАБУ припинить свою діяльність, це стане провалом для України
"В Україні потрібні незалежні слідчі, прокурори та судді, які б виконували свою роботу. Це – передумова для успішної боротьби з корупцією. Без неї ви не матимете жодних результатів". Джованні Кесслер в інтерв'ю УП розповідає, з якими проблемами стикався під час проведення розслідувань.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"