Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Друзям все, ворогам закон: як Порошенко повертає Україну до вибіркового правосуддя
Казус Саакашвілі – це аж ніяк не питання особистого конфлікту двох політиків. Це спроба знову поставити політичну доцільність вище за закон. Спроба наділити себе безмежною владою.
Громадянин світу. Чому Порошенко забрав у Саакашвілі український паспорт
Два роки, один місяць і 26 днів. Рівно стільки часу колишній президент Грузії був володарем паспорту з українським гербом."Я буду домагатись законного права повернутись в Україну!" – заявив Саакашвілі. Як і чому Михеіла Саакашвілі позбавили громадянства, і в що це вилиється.
Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства? Реакція соцмереж
Указ президента про позбавлення громадянства за станом на вечір середи так і не з'явився. Ніяких офіційних коментарів з боку Адміністрації президента журналісти також не дочекалися.
Гучне вбивство атошників в Дніпрі. Усі подробиці та версії
Вони пройшли АТО, але загинули у мирному Дніпрі. Зухвале вбивство двох колишніх військових обурило всю країну.
Радник Порошенка проти мера від "Самопомочі". Чи буде "імпічмент"?
Два роки тому це була історія успіху. Проукраїнські сили перемогли в одній з базових областей регіоналів. Але замість закріплення успіху представники БПП та "Народного фронту" почали потроху з'їдати мера від "Самопомочі"... Остаточно Сєнкевич втратив підтримку після загравання з Опоблоком.
"Мене не посадять, боятися нема чого". Влада Білорусі не вважає бойовиків "ЛДНР" злочинцями
Кількість білорусів-найманців у збройних формуваннях в ОРДЛО налічує десятки, якщо не сотні. Але чому вони не відповідають перед законом. (рос.)
Найкращі інтерв'ю Павла Шеремета "Українській правді"
За своє життя журналіст Павло Шеремет провів сотні інтерв'ю. Політики і письменники, музиканти та громадські діячі, президенти, опозиціонери, банкіри, солдати... Розговорити він міг будь-кого. Ми зібрали 10 найкращих інтерв'ю, які він взяв для "Української правди".
Хто вбив Павла? Рік без відповіді
Рік потому ані журналісти, ані суспільство не знають мотиву вбивства, прізвищ замовників і виконавців вбивства нашого друга і колеги. Ми продовжуємо вимагати результатів від слідства і української влади.
Звернення правозахисників та медійників до річниці загибелі Павла Шеремета
Правозахисні та медійні організації виступили з відкритим зверненням до влади з приводу річниці трагічної загибелі журналіста Павла Шеремета.
Країна-сад. Як Женя Кулеба повертає душу українським містам
Спершу в уяві Жені Кулеби, а потім в реальності під вікнами її будинку захаращене звалище почало перетворюватись на квітучий сквер. Замість безхатьків і безпритульних псів сюди стали приходити діти і їхні батьки, волонтери і активісти, художники і політики.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"