Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Ілюзія перемоги. Які секретні прийоми використовує Юлія Тимошенко
"Українська правда" продовжує цикл матеріалів про підготовку до виборів ключових претендентів на президентське крісло. Цього разу черга за Юлією Тимошенко.
Замах на активіста Олега Михайлика. Що сталося в Одесі і кому це вигідно?
"Ситуація, що склалась в Одесі, може призвести до вкрай негативних наслідків для громадської та національної безпеки і потребує негайного втручання органів центральної влади".
Криві дзеркала
Україна точно знає, що їй протистоїть не Донецьк, не Луганськ, а Росія. А Росія переконана, що воює не з Україною, а із заходом. (рос.)
Вибори Верховного
Війна міцно увійшла в наше життя, і чергові президентські вибори ставлять перед країною низку делікатних питань. Як визначити межу, за якою критика першої особи починає бити по Україні, яка бореться? (рос.)
Які справи "шиють" Ситнику в ГПУ
На підставі публічно відомої інформації та судових ухвал Центр протидії корупції спробував розібратися, скільки справ є в Генпрокуратурі стосовно Ситника та наскільки обґрунтованими можуть бути підозри слідства.
Виступ Порошенка і реакція опонентів. Головне
Як і слід було очікувати, депутати по-різному слухали виступ президента. Важливо пам’ятати, що Порошенко виступав у Раді не тільки перед народними депутатами й міністрами, але й перед своїми конкурентами на президентських виборах.
Послання Президента України Порошенка до Верховної Ради України
Промова Президента України у Верховній Раді "Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році" 20 вересня 2018 року
"Жучки" у сейфі. Чому Ситник і Холодницький знову посварилися
Після подій під САП відкриють провадження по чотирьох епізодах: прослуховування, викрадення авто, ДТП і побиття. Частину з них може відкрити поліція.
Справи Седлецької, Германа і "рюкзаків". Як "ручні" судді зі стажем стали в пригоді нинішній владі
Вибіркове правосуддя має конкретні обличчя. Розповідаємо про суддів, котрі ухвалювали рішення на користь влади у 2000-х, у часи Януковича і зараз.
Андрій Садовий: Посада президента — це електричний стілець
Мер Львова розповів, як збирається пережити політичну бурю під назвою "Вибори", кого його партія висуне кандидатом у президенти і чи готовий він підтримати на цю роль Анатолія Гриценка.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"