Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

В'їзд заборонено. Як видворяють "грузинів Саакашвілі" з України
Правоохоронні органи продовжують видворяти "грузинів Саакашвілі" з України. Як саме відбувається цей процес, чи є для цього підстави, і яке відношення до Саакашвілі мають вже депортовані на Батьківщину, розбиралася УП.
"Пафос трохи підбішує". Герой Майдану Гурик очима рідних і друзів
Рома Гурик – один з наймолодших Героїв Небесної сотні. Як жив Рома, що його рідні та друзі думають про підсумки революції, чому не люблять показного пафосу, та як кіт Майдан змусив повірити в переселення душ, – в репортажі УП з Івано-Франківська, рідного міста Гурика.
Квартира в новобудові чи вторинний ринок: всі "за" і "проти"
Втомившись від "експертів" у нерухомості, які часто не володіють повною інформацією і не є фахівцями, ми, девелоперська компанія Kanzas Real Estate спільно з проектом ЖК "Престиж Хол" і "Українською правдою", спираючись на свій багаторічний досвід відкриваємо інформаційно-освітній проект в сфері нерухомості
Справа наліво
Набуття Україною самої себе – тріумф і водночас трагедія українських націоналістів. З маргіналів вони стали трендмейкерами, проте втратили свою конкурентну перевагу. Їм більше нічого вимагати. (рос.)
Усі на одного. Чи має шанси втриматись Артем Ситник
Розмова Ситника з журналістами таки мала місце. Її запис весь цей час лежав в СБУ, куди його начебто передав один з учасників зустрічі: "СБУшники влітку показували цей запис Холодницькому. А кілька днів тому їм прийшла команда зливати його в інтернет".
Клим Чурюмов. Українець, який осідлав комету
У 1969 році він відкрив нове космічне тіло, а у 2014 році весь світ у прямому ефірі слідкував за посадкою на ядро комети Чурюмова-Герасименко модулю "Філа".
"Фарс". Як Порошенко з Турчиновим розписали Бюро розслідувань
Засідання конкурсної комісії виглядало, як дешевий спектакль з поганими акторами. Її члени робили вигляд, що щось принципово вирішують. Насправді рішення ухвалювали інші люди в іншому приміщенні.
Викривальниця НАЗК vs "куратор" з Банкової
14 листопада керівниця одного з департаментів НАЗК Ганна Соломатіна виступила з сенсаційними заявами. За її словами, НАЗК повністю контролює влада через "куратора" з АП. Вона назвала прізвища інших посадових осіб НАЗК, які можуть бути причетними до фальсифікацій.
Дмитро Сус: Порошенко сказав Луценку звільнити мене через "співпрацю" із Сакварелідзе
Ми розуміємо, що Сус сьогодні може діяти в інтересах третіх осіб, але вважаємо оприлюднені ним факти важливими для розуміння того, як в Україні працює правоохоронна система. УП вдалося зустрітися з екс-слідчим у Києві, куди він прибував на допит у НАБУ.
Втримати фронт. Які привіти НФ передав Порошенку на з'їзді
"Як думаєте, президент почув ваші "привіти"? – О, я впевнений, що він усе дивився. Від першої до останньої хвилини". Що саме мав почути Порошенко від "фронтовиків" – з'ясовувала УП.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"