Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Сенцов проти
Сенцов став більшим за самого себе. З персонального перетворився в символічне. Зі звичайного в'язня – в дисидента. Людина, яка спокусилась на Бога. Того самого, яким вважає себе для росіян російська держава. (рос.)
Без Міхо. Що відбувається в партії Саакашвілі після його депортації
Ми вирішили розібратися, чим насправді живе "Рух нових сил" за відсутності Міхеіла Саакавшвілі, і поговорили одразу з двома керівниками партії: Юрієм Дерев’янком та Давідом Сакварелідзе.
Маленький крок у бік НАТО. Що таке закон про Нацбезпеку
Чи є ухвалення закону "Про національну безпеку" прямою дорогою в НАТО, що він передбачає, та чим є вигідним для президентської партії.
Що об’єднує, і що роз’єднує українців. Ірина Бекешкіна про пост-Майданну Україну
Як на Україну вплинули Майдан і війна з Росією, як українізувались регіони та в яких питаннях їхні відповіді різняться досі.
Перший помічник президента Юрій Оніщенко: Часом Порошенко сам збирає "дев'ятку"
Юрій Оніщенко – перший, хто зустрічає Порошенка в АП, і останній, хто проводжає. Будучи так близько до "першого", Оніщенко міг би бути одним із найвпливовіших чиновників країни. Натомість його ім’я майже нікому не відоме. Хто він і як опинився на своїй посаді?
Леонід Кравчук: Путіну треба сісти з Порошенком за стіл переговорів
Леонід Кравчук критично оцінює президентство Порошенка, розмірковує над шансами на повернення окупованих територій та зізнається в своїх помилках.
Досяжна мрія: чому варто придбати нерухомість в Грузії саме зараз
Сьогодні Грузія має безліч цікавих, а головне реальних проектів , які не просто перетворять мрію на реальність, а й дозволять отримувати стабільний дохід. Поговоримо про придбання нерухомості в Грузії.
#НоваВона, або Колективна Тимошенко з відкритим кодом
Тимошенко випромінює впевненість і сипле цитатами з економічних бестселерів та праць великих політичних діячів минулого.
Права меншості мають бути відвойовані зараз – ЛГБТ-люди про "сафарі" на активістів, гомофобію та гранти
Чи страшно бути ЛГБТ-людиною в Україні? Чому геї та лесбійки тікали зі сходу України? Чи правда, що спільноти "підсіли" на гранти?
Патріарх Філарет: Якщо Томосу нам не дадуть, то це означає, що Москва перемогла Вселенського патріарха
Чому саме зараз Константинополь став прихильний до ідеї автокефалії Української церкви? На що може піти Москва, щоб не допустити автокефалії для УПЦ? Чи не стане в Україні Церква і держава одним цілим.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"