Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Рашн стайл. Антикорупціонерів переслідують "по-новому"
Нетерпимість у влади викликає не корупція – а ті, хто вказує на корупціонерів. При цьому використання силовиків та медіа для дискредитації борців з корупцією нагадують механізми, які практикуються Кремлем.
Корупційні дірки в "Стіні Яценюка"
Три роки тому необхідність укріплення кордону з агресором сумніву не викликала. Запит суспільства підхопили політики – і використали його на виборах. Затримані НАБУ фігуранти – лише маленькі елементи злочинної схеми.
Рецепт поразки
Ця війна не етнічна і не релігійна. В її основі - різні картинки майбутнього. Щоб Україна стала такою, як ми хочемо - потрібно спершу виграти війну. Той, хто хоче виграти війну - шукає союзників. Той, хто хоче її програти - проганяє їх. (рос.)
Друзі та вороги Порошенка, або Як обратися на другий термін
Поки вся країна роз'їхалась по морях, у таборі президента йде робота над планом "Переобрання". Причому до другого туру, з ким би він не був, ще треба вийти. На мові політики це означає – час приступати до "знищення" конкурентів.
Історія 25-го добробату. Від Дебальцевого до злиття
З 64 бійців батальйону, які воювали на Світлодарській дузі під командуванням 54-ї бригади, троє загинули, 34 поранено. Після такого добровольці за жодних умов не хочуть підпорядковуватися цій бригаді. Вони називають це помстою.
Два друга Путіна в Німеччині: скандали, здатні змінити передвиборчі розклади
Скандальна заява лідера партії вільних демократів щодо Криму може вплинути на формат майбутньої німецької коаліції.
Гра престолів на Печерську, або Зима під стінами Ради
Рада на грані колапсу, провалені плани Гройсмана й "оновлення" Порошенка – чим закінчився політичний сезон та чого чекати.
Покинуте Придністров'я
З 1990 року Придністров'я безрезультатно очікує визнання з боку Росії і входження до складу РФ. Єдине, чого вдалося домогтися невизнаній республіці – російських субсидій, російської пропаганди і прапорів РФ на вулицях. (рос.)
Військова допомога Заходу. Частина І. Безпілотники, які не літають
Військова допомога – складна річ. Справа не в грошах, а в технологіях. А щоб краще зрозуміти, яка доля може чекати на летальну допомогу, варто розібратися з долею того, що ми вже отримали.
Кличко: фініш епохи
Ера Кличків у боксі завершилася. Вона залишила по собі яскраві спогади. Подивимося, якою буде епоха Кличка в бізнесі. У політику по стопах брата Володимир йти не збирається. (рос.)

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"