Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятдесят відтінків стабільності
Упродовж 18 років стабільність залишається головним російським фетишем, що забезпечує Володимиру Володимировичу симпатії мас, – і рік за роком ця стабільність зазнає дивовижних метаморфоз. (рос.)
Головний по Донбасу. Що відомо про нового командувача Об'єднаних сил Наєва
Офіційна біографія 47-річного Сергія Наєва, яку має в своєму розпорядженні "Українська правда", вказує, що все своє життя він був пов’язаний виключно з армією.
"УДАРний" шантаж, або Кадровий день у Раді
"Кадровий день" у Раді 15 березня зібрав на один день одразу кілька задавнених конфліктів, парламент ледь не зайшов у політичний ступор.
"Рада – сатанинський вертеп. Депутати – родина виродків". Найяскравіші цитати Савченко
"Українська правда" згадує знакові висловлювання опальної депутатки, яка за кілька років пройшла шлях від всенародного обожнювання до звинувачень в державному перевороті й тероризмі.
Разом – сила? Чи піде Порошенко у виборчий ва-банк
Президент Петро Порошенко має зробити складний вибір: дотиснути партнерів для створення єдиної партії чи ризикнути і піти на дострокові вибори Ради.
У MANU Hot Kitchen & Grill розповіли, що українці їдять у піст
Ресторан MANU Hot Kitchen & Grill знайомить киян та гостей столиці з традиціями японсько-перуанської кухні Nikkei. У цій смачній книзі є й вегетаріанська сторінка.
Хто намагається встановити контроль над Конституцією
"Українська правда" з’ясовувала, що саме змусило суддів прискоритися, хто бореться за крісла в КС, та чому, щоб захистити Конституцію, потрібна увага громадськості.
Історія Рубана: проросійські підручники та зброя в меблях
8 березня Володимира Рубана, керівника центру звільнення полонених "Офіцерський корпус", затримали з мікроавтобусом, повним зброї. У чому підозрюють Рубана, чим він займався до війни і до чого в цій історії Медведчук, роз’яснює "Українська правда".
Помилка президента
Чинна влада може думати, що запам'ятається безвізом і "Прозорро". Але в реальності вона може запам'ятатися своїми наступниками. (рос)
Австрійський Прецедент
У цьому році виповнюється 80 років анексії Судетів. Мабуть, жодну іншу сторінку світової історії не обговорюють так часто й охоче, в охопленій війною Україні. (рос.)

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"