Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Серце України, або Як Софійський собор став головним храмом країни
Панахида по гетьману Івану Мазепі, проголошення IV Універсалу 22 січня 1918-го, "Акт Злуки" рік потому, посвячення Павла Скоропадського у гетьмани – одні з небагатьох історичних подій, які відбувалися на Софійській.
Володимир Зеленський: 1 квітня – офігенний день для перемоги клоуна
Про новорічне привітання Зеленського, майбутнє "95 кварталу", відносини з Ігорем Коломойським, його команду, агітацію та концерти. (рос.)
Стара добра Україна
Неважко помітити, що наша публічна повістка все сильніше архаїзується. До 2019-го в ній стало набагато більше консервативного, ніж три або чотири роки тому, коли Україна марила модернізацією. (рос.)
Потримати президента за руку. Як Житомир зустрічав томос-тур Порошенка
Хто прийшов побачити президента, як місцеві зустріли томос, і що говорили про автокефалію.
Це "Оскар"! Медійник Медведчука зняв фільм про друга Порошенка
Як і чому створили фільм про найближчого соратника Порошенка - Ігоря Кононенка.
#10yearschallenge. Що робили кандидати в президенти 10 років тому
Пропонуємо дещо освіжити пам'ять про найрейтинговіших кандидатів у президенти та згадати старі справи вічномолодих облич.
Криве дзеркало запобігання корупції: топ-10 провальних рішень НАЗК
Центр протидії корупції та Наші гроші вирішили згадати про ключові рішення Національного агентства з питань запобігання корупції, які яскраво ілюструють його провальну роботу та вибірковість.
Від рекету до томосу: хто такий Нарік поряд з президентом
Поява Наріка у Стамбулі лише доповнила логічний ряд, де президент спирається на осіб з кримінальним минулим. Якщо в Одесі є Труханов, чому в Дніпрі не може бути Наріка?
Вибори у шапіто. Звідки беруться преZEденти-коміки
Зрозуміло, що будь-хто, навіть комік, має право стати президентом. Дивина починається тоді, коли задуматися, а звідки у коміка можливість реалізувати своє право бути обраним?
Як Одеський суд рятує Труханова від суду Антикорупційного
Мера Одеси обвинувачують в організації схеми із заволодіння коштами місцевого бюджету в сумі 185 млн грн під виглядом купівлі будівлі збанкрутілого заводу "Краян" за завідомо завищеною вартістю.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"