Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати
Розповідаємо, коли буде ймовірний другий тур, як можуть проголосувати переселенці з Донбасу та Криму, які документи брати з собою на дільницю, хто з політиків уже оголосив про президентські амбіції та що робити, якщо запрошення на голосування не прийшло.
#УрядГройсмана-3. Прем'єр і його "малий Кабмін"
Хто з людей прем'єра за що відповідає, і як вони всі разом забирали в Порошенка омріяний контроль над урядом?
Бутафорія по-російськи. Навіщо Кремлю "вибори" на Донбасі, і чим вони закінчилися
Навіщо Кремлю бутафорські "вибори", хто в них "переміг", і як це позначиться на "мінському процесі" – з'ясовувала "Українська правда". (рос.)
Він діє. Чому Яценюк повертається на білборди і як готується до виборів
"Українська правда" з'ясовувала, для чого Яценюк на повну розгортає агітацію, та як "Народний фронт" збирається повертати втрачене.
Війна, яку ми втратили
11 листопада – саме той день, який відштовхує нас від дружнього Заходу, зате ріднить з нашим ворогом. Це нагадування про історичну розвилку, коли і Росія, і Україна пішли іншим шляхом, все більше віддаляючись від решти світу. (рос.)
Загублені. Як живуть під Черніговом незаконні мігранти з 29 країн
"Українська правда" побувала в Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Він найбільший із трьох існуючих в Україні. Ми дізналися, хто там перебуває зараз, у яких умовах живуть ці люди та чи хочуть залишитися в Україні.
17 кг золота, катакомби і саркофаг. Які таємниці приховує Одеська Опера
Чому Оперу порівнюють з кораблем, як бандит Япончик вибачився перед Шаляпіним, де брали лід для охолодження театру, і чим йому допомогли радянські зеки – у репортажі "Української правди". (рос.)
#УрядГройсмана – 2. Театр одного прем'єра
Чому засідання уряду перестали бути місцем для дискусій і реального прийняття рішень, як прем'єр Гройсман навчився робити з Кабміну шоу, і чим йому в цьому прислужилися телевізійні камери – читайте в продовженні циклу статей про те, як живе #УрядГройсмана.
Справа Гандзюк. Версії вбивства, "відставка" Луценка і мовчання Авакова
"Офіційна причина смерті: поліорганна недостатність та хімічні опіки із залученням 39% тіла внаслідок нападу з використанням хімічної речовини". За словами друзів Каті, сама Гандзюк знала, хто замовив злочин проти неї, і йдеться не про 5 екс-бійців АТО, які фігурують у справі як виконавці.
Він і Вона. Чому Порошенко і Тимошенко мріють про спільний другий тур
"Українська правда" розбиралася, чому Юлія Володимирівна та Петро Олексійович так гаряче бажають побачити одне одного в другому турі президентських виборів.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"