Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

За кулісами "5 питань від президента". Розповідь "волонтера" про опитування Зеленського
Щоб побачити кухню "5 питань" зсередини, журналістка УП влаштувалась туди інтерв'юером. Точніше, "волонтером", як їх називають організатори. Розповідаємо про шлях "волонтера" в одному з районів Києва від початку і до кінця.
Перша поразка Зеленського. Як пройшли вибори у Києві
"Українська правда" традиційно стежила за тим, як проходять вибори у столиці та за роботою штабів головних кандидатів у мери. 
Популізм проти популізму
Десятки партійних проєктів. Сотні привабливих обіцянок. Тисячі красивих слів. А як вишенька на торті – п'ять спекулятивних питань від президента Зеленського, покликаних затягнути електорат на виборчі дільниці. (рос.)
"У Чернівецькій області 17 людей повторно перехворіли на коронавірус", – головна санлікарка Буковини
У розмові з Наталією ми аналізуємо особливості поширення коронавірусної хвороби на Буковині та детально розбираємо всі етапи роботи лабораторного центру під час епідемії – від забору зразків до епідеміологічних розслідувань.
Національне надбання під Харковом. Як працює найбільший в світі радіотелескоп низькочастотних хвиль
Напередодні 50-річного ювілею телескопа "Українська правда" вирушила в обсерваторію, щоб вивчити цей пристрій, дізнатися принцип його роботи і зрозуміти, навіщо і кому все це потрібно. (рос.)
Битва за столицю. Що обіцяють у програмах кандидати в мери Києва
Рух ЧЕСНО зібрав програмні обіцянки ключових кандидатів на посаду міського голови Києва в п'яти сферах та поцікавився в експертів про їхню доцільність і реалістичність. 
Коронавірус проти Кернеса. Як COVID-19 змінив вибори в Харкові
"Українська правда" відправилась у Харків, аби з'ясувати, як коронавірус змінив розклад сил у місті і чи зможе хтось дати бій захованому у німецькій клініці Кернесу.
Всі по місцях! Які партії претендують на найбільшу кількість мандатів у місцевих радах
Рух ЧЕСНО підготував огляд 12 партій, відібраних на основі так званого агрегованого рейтингу від соціологічної групи "Рейтинг". 
"Моя мрія – сказати українцям, що мені не соромно!". Про що говорив Зеленський у посланні до Ради
Про що саме говорив Зеленський депутатам та які головні тези його послання до народу, зібрала "Українська правда".
Планета COVID-19: місць і кисню немає, населена вірусами. Як Катя Ножевнікова та її "монстри" рятують людей
З березня 2020-го Катя живе між двома світами. Два світи, розділені непрозорим склом. Дві реальності, які перетнуться в точці особистого досвіду кожного з нас. А між ними сталкери — такі, як Катя.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"