Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Мертві не помирають
Нам часто здається, що суперечка про історію – справа країн нових і недавніх. Насправді – нітрохи. Битва за минуле оживає в той момент, коли результат виборів знову піднімає питання про те, хто тут програв. (рос.)
Коли світ на паузі. Лайфхаки у складні часи від кортадора, дояра і доглядальниці
Коли весь світ зупинився через карантин, люди почали набагато пильніше дивитись навколо себе. Поки хтось сидить вдома, є люди, які продовжили працювати. Цього разу в спецпроєкті про свої професії розкажуть кортадор, дояр і доглядальниця.
Звичайний легітимізм
Це історія про те, як раніше впливова сила може крок за кроком виродитися в маргінальну політичну секту. Зрештою непохитні французькі легітимісти існують і сьогодні, являючи собою гротескний, але повчальний приклад. (рос.)
Красиво, цікаво і доступно. УП радить місця в Україні, які бачила на власні очі
"Українська правда" рекомендує озирнутися навколо, і придивитися до своєї власної країни. В Україні є багато цікавих місць, про деякі з котрих ви могли й не чути. Ми там були, і там цікаво.
Кому дзвонити, коли вбиває поліція? Хроніка катувань, вбивств та кришувань правоохоронців
"Українська правда" зібрала з відкритих джерел ймовірні злочини української поліції з 1 січня 2020 року – від вимагання хабарів до зґвалтувань і смертей.
Колишні, майбутні і вічний Кличко. Хто буде боротись за місце мера Києва
Хто може стати справжнім конкурентом Кличку на виборах мера Києва, кого готують на цю роль у партіях теперішньої, минулої і давноминулої влади, дізналась "Українська правда".
Як змусити вас повірити, що Земля пласка. Розбираємо технологію
Відверта брехня поширюється в інтернеті жахливими темпами. А пандемія COVID-19 лише посилила цю проблему. Різноманітні фейки щодня формують у мільйонів людей хибні уявлення.
Від золотих злитків до котів. Що задекларували "нові обличчя"
У 2020 році терміни декларування дещо посунули через пандемію, а в стінах держструктур з'явилось чимало "нових облич", які вперше розкрили свої статки за минулий рік. "Українська правда" обрала найцікавіше у деклараціях депутатів і чиновників.
"Краще дайте вудку та навчіть ловити рибу": як без шкоди допомогти інтернатам
Солодощі, іграшки та одяг зазвичай є найбільш поширеною формою допомоги інтернатам. Проте чи дійсно діти чекають саме таких подарунків, волонтери запитують мало.
Назар Холодницький: Я піду із САП в двох випадках: коли закінчиться строк або коли я сам цього захочу
Про зауваження генпрокурорки, його відносини з Офісом президента, можливу відставку та кримінальні провадження.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"