Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Символи, які ми вибираємо
Суспільний діалог про ідентичність, символи і гуманітарну політику вимагає продовження. Не заради Ізраїлю, Польщі або Угорщини, а заради нас самих. (рос.)
З речами на вихід. Як звільнити топ-чиновника
Як звільнити президента? Спойлер: майже ніяк, але…
Трагедія Східного. "Якщо Путін особисто розстріляє їх з танка, вони придумають тисячу варіантів, чому це був не він"
Що відбувалося на Східному рівно п'ять років тому, чому росіяни та бойовики "ДНР" вдарили по мирних жителях, а в Маріуполі досі жива версія російських пропагандистів. (рос.)
Тюрма, мільйонні штрафи та "знак якості". Як влада хоче контролювати ЗМІ
"Українська правда" проаналізувала документ та розповідає про його основні положення, досвід інших країн щодо регулювання ЗМІ, а також думки експертів про те, до чого може призвести така боротьба з дезінформацією в Україні.
200 vs 100: скільки суддів потрібно у Верховному Суді
Ми перевірили, які методи існують у світі для розрахунку необхідної кількості суддів, та з'ясували, яка кількість суддів дійсно потрібна ВС з огляду на кількість справ, які він розглядає. 
Давид Арахамія: Якщо Зеленський мені скаже піти, то я піду, навіть не буду обговорювати
Арахамія розповідав про дорослішання "Слуги народу", відповідав на запитання стосовно урядового скандалу й сварок в Офісі президента та пояснив, як його партія готується до місцевих виборів.
День Соборності 2020 у фотографіях

Армія порятунку. Як українські миротворці працюють в Конго
Попри затяжну війну на власній території, Україна регулярно відправляє своїх пілотів та інженерів до Конго – країну, що потерпає від страшної бідності, безкінечних збройних конфліктів та смертельних епідемій.
Як "Слуги народу" хотіли зламати регламент
Ледь не з самого початку роботи нового парламенту представники фракції-коаліції  скаржились на чинний регламент Верховної Ради.
Президент у тумані. Зеленський між Богданом і Єрмаком
Зараз найближче оточення Зеленського ніби підключене до джерела постійної напруги. Все тому, що поки Богдан концентрував для президента владу, Єрмак концентрував вплив на її джерело – самого президента.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"