Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Десять років після початку холодної війни Путіна
Російському реваншизму можна протиставити лише реальні зміни, російської одержимості – тверезий погляд на речі, російської самовпевненості – клопітку роботу над собою. І тоді є шанс, що в Україні-2027 буде реалізована хоча б частину з того, що озвучується в Україні-2017. (рос.)
Йосип Зісельс. Невихована дитина
Йосип Зісельс називає себе "дегероїзатором" і говорить про те, що не перебільшує значення дисидентського руху. В його очах дисидентське середовище – це не тільки ті, хто сиділи по тюрмах, але також їхні родини, їхні друзі, всі ті, хто створювали певну належну атмосферу.
ПАПа, "Мама" і прем'єр їхній Гройсман
"Я вважаю, що мамою української економічної слабкості, знищення незалежності, корупції і популізму є Юля Тимошенко". Чому Гройсман вирішив перевести війну з Тимошенко у відкриту фазу, та чого після цього чекати?
Один день з Євгеном Черняком. Як власник Global Spirits будує бізнес у США
"Можливо, зараз переїдемо послухати Вуді Аллена", – говорить Євген Черняк, дивлячись на екран IPhone. Власник алкогольного холдингу Global Spirits (ТМ "Хортиця"), чий статок в 2016 році журнал "Фокус" оцінював в 230 мільйонів доларів, любить повторювати, що веде в Нью- Йорку життя бідної людини, але з грошима. (рос.)
Чи є життя після Ложкіна, або Як виглядає АП часів Райніна
Напередодні першого півріччя роботи нового глави АП "Українська правда" вирішила з'ясувати, чи виконав він свої обіцянки, та як виглядає президентська канцелярія часів Ігоря Райніна.
На різних фронтах: як воюють "Донбас-Україна" і колишній "Донбас"
На місці блокади зустрілись ті, хто у 2014-му служив в одному батальйоні "Донбас": чинні військовослужбовці батальйону "Донбас-Україна" – та ветерани АТО, як вони самі себе називають. Рядові щиро віталися, а от командири наче й не помічали один одного.
Знеособлений Донбас
"Мир за будь-яку ціну" вважався неприпустимим, тому що "Гіві і Моторола сидітимуть в Раді". А тепер не будуть. Немає кому. Емоційно-логічна зв'язка стала просто логічною. І вже не так сильно змушує стискати кулаки. (рос.)
Один день з Андрієм Садовим. Як мер Львова працює в "сміттєвій блокаді"
Для того, щоб зруйнувати політичну кар’єру і образ успішного управлінця, який він будував декілька років, опонентам Садового потрібні не тільки блокади, а і гідний конкурент нинішньому меру Львова... УП провела один день з Андрієм Садовим.
Російський журналіст: Суди в Криму – це продовження війни РФ з Україною
"Коли РФ заявляє свою претензію на Крим, вона вводить війська. А Україна ніяк не показує свої права". УП поговорила з незалежним російським журналістом про ситуацію на анексованому півострові.
Рада повертається. Коаліція без Бублика, нова партія Тарути та як поділити Трампа
З чим народні обранці повернулися із відпочинку, які теми стануть головними найближчим часом та чого чекати від нового політичного сезону дізналася "Українська правда".

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"