Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Вбивство Ноздровської. До чого тут люди Саакашвілі, Авакова та шість "причетних"
Офіційна версія вбивства Ірини Ноздровської не виглядає бездоганно. Занадто багато суперечностей чи не у всіх найважливіших моментах справи: час та місце вбивства, кількість злочинців, спосіб, у який позбулися тіла. Журналістське розслідування розкриває роль політиків у долі Ноздровської.
Центр Києва, спальний район чи новобудова за містом: де краще жити?
Саме фактор розташування буде значною мірою впливати на загальний ритм та спосіб життя нових власників квартир у подальшому, тож до цього питання вони відносяться максимально прискіпливо.
Принцип Євтушенка
Політтехнологічний прийом "кандидата-спойлера" в Україні перетворюється на світогляд. Обкладинка стала важливішою за зміст, а авторство – головніше від здорового глузду. (рос.)
Ігор Козловський: Це не блокада, ми просто відштовхуємо людей
Після двох років ув'язнення в нелюдських умовах та катування 63-річний вчений, викладач та громадський діяч Ігор Козловський дає інтерв’ю "Українській правді".
"Мильна бульбашка" чи "Конфіскація століття" генпрокурора Луценка
Влада засекретила судове рішення про конфіскацію $1,5 млрд "грошей Януковича" для того, щоб деякі його фігуранти змогли уникнути відповідальності у майбутньому.
Олексій Філатов про те, що буде зі справами Майдану та Януковича після ліквідації судів
Президент наприкінці 2017 року підписав укази про ліквідацію та реорганізацію судів. Що нового принесе судова реформа?
Симптом і хвороба
У нездоровій країні корупція виявляється неминучою прокладкою між підприємцем і економічною несвободою, між пересічним громадянином і абсурдною нормативною базою, між маленькою людиною і роздутою державою. (рос.)
Справа Ноздровської. Хто бажав смерті правозахисниці
Анастасія Ноздровська припускає, що вбивство її мами могло бути саме помстою друзів Россошанського. Вона каже, що вже відчула на собі, на що спроможні ці люди. 
Неописана реальність у незрозумілій країні
Як цікаво і корисно було б почути відповіді на питання про "справу Саакашвілі-Курченка". Вірять – не вірять, брав – не брав? Хто у виграші, а хто в програші на цьому інформаційному полі смислів? (рос.)
2017 рік у фотографіях
"Українська правда" згадує головні історії, які визначали життя країни у 2017-му та заклали підвалини для подій, котрих варто чекати в році наступному.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"