Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Будемо жити по-новому? Як швидко зміниться влада після виборів-2019
Яких змін чекати українській політиці у 2019 році. Коли і за якою системою будуть вибори до Верховної Ради. Які прогнози щодо того, хто потрапить до парламенту за підсумками виборів у жовтні цього року.
Сергій Притула: Я не знаю такого політика як Володимир Зеленський
Що думає про кандидатів в президенти співпродюсер "Вар'яти-шоу", яким бачить майбутнє країни та чим завдячує українським олігархам.
Порошенко vs Зеленський. Хто кого? (онлайн)
На стадіоні "Олімпійський" у Києві о 19:00 почалися дебати кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського. Після цього, о 21:00, ще одні, офіційні, повинні відбутися у студії "Суспільного". Розповідаємо головне. Оновлюйте.
Мистецтво йти
Президент Порошенко був досить розумним і компетентним, щоб піти спокійно і гідно. Але виявився досить самовпевненим і відірваним від реальності, щоб вплутатися в авантюру з другим строком. (рос.)
Команда Зеленського. Хто ці люди
На який рівень компетентності Зе!команди можна розраховувати українським громадянам.
Євген Головаха: Феномен Зеленського – своєрідний "електоральний Майдан"
Відомий соціолог і доктор філософських наук Євген Головаха підводить підсумки останньої політичної п'ятирічки. Оцінює стан суспільства і намагається спрогнозувати майбутнє країни.
Диверсанти під дахом ФСБ: кого називають винними у підриві автівок трьох розвідників
Служба безпеки та Головна військова прокуратура повідомили про гучні затримання групи диверсантів з 8 осіб. Група діяла в Україні з метою політичних вбивств і ліквідації офіцерів українських спецслужб.
Президент ненависті. Чого варто боятися Зеленському
Потенційний преЗЕдент дуже ризикує, намагаючись консолідувати усіх ненависників теперішньої влади. Щойно Порошенко поступиться кріслом, Володимир Зеленський залишиться сам на сам із усією тією ненавистю.
Не хочу, щоб він переміг. Про що говорять українці в черзі за правом голосу
Як в одному з найбільш густонаселених районів Києва люди боролися за можливість проголосувати.
Сергій Березенко: Порошенко залишиться в українській політиці незалежно від результатів виборів
Чому Порошенку важливо дебатувати з Володимиром Зеленським, як обличчя Путіна з'явилося на білбордах президента та про можливість проведення дострокових парламентських виборів.

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"