Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Хто є хто
Стало очевидно, наскільки різняться пріоритети активних громадян. Чималу частину нашого суспільства цілком влаштує недемократична, але суверенна і незалежна Україна.
Льовочкін, Хорошковський, Аваков у війні за Інтер
Заборона на в'їзд в Україну головному ідеологу інформаціного блоку телеканалу Ігорю Шувалову та закони про мовні квоти можуть коштувати "Інтеру" втрати аудиторії і відповідно впливу. Також  несподіваним "подарунком" для власників може стати Хорошковський, якому кортить повернутися в українську політику.
Юрій Побідоносець, або День Луценка у Раді
Звіт у парламенті став для генпрокурора швидше зустріччю з друзями і колишніми колегами, ніж причиною для серйозних хвилювань. Здавалось, що перемогам ГПУ під керівництвом Луценка не буде кінця.
Депутатські  правки. Що змінилося в деклараціях  народних обранців
Цікаво, що під час "гібридної" війни деякі народні обранці скуповують нерухомість навіть в окупованому Криму, а депутатські заощадження тануть, лише коли із декларації зникають родичі.
Боротьба за другий термін. Як президент Порошенко збирається вигравати вибори
"Українська правда" дізналася, за рахунок чого збирається вигравати Порошенко, які пропозиції мають його найближчі соратники і політичні партнери, а також які рейтинги у діючого президента і його конкурентів за внутрішньою соціологією БПП.
Таких, як ти, втрачати не можна, Гія
Гія, Гійка, Гіюшка, сьогодні тобі виповнилося б 48. Не уявляю тебе в цьому віці. Напевно, у тебе вже б були зморшки навколо очей, лоб більше хмурився, а хода стала б соліднішою. (рос)
Похвала суб'єктивності
Якщо ти щиро підтримуєш воюючу Батьківщину і продовжуєш вважати себе повністю об'єктивним, це свідчить лише про одне – про поступову втрату зв'язків з реальністю. (рос.)
"Або воюйте, або домовляйтесь": як мешканці Зайцевого стали "живим щитом" для своїх домів
Люди тут певні: залишаючись, вони заважають вести обом сторонам повноцінні бої. Тільки-но виїдуть – село зрівняють із землею. Тож свідомо обрали роль живих щитів для своїх вулиць та будинків.
"Депутати во Христі", або Церква під Верховною Радою
Зібрані за першим покликом кілька тисяч учасників молебню-мітингу показали, що мобілізаційний потенціал найбільшої у країні церкви – колосальний. І якщо вона почне через вулицю вирішувати свої політичні проблеми, то всі решта акцій здадуться квіточками.
Хрестовий похід. Як, всупереч повальній критиці, Уляна Супрун проводить реформу медицини
Наступні півтора місяці стануть вирішальними для української медицини. Якщо в.о. міністра Уляні Супрун вдасться протиснути законопроекти про реформу охорони здоров'я через парламент, Україна побачить зміни в охороні здоров'я вже в цьому році. (рос.)

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"