Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Сповідь ката
В останню суботу листопада Україна згадує жертв більшовицького Голодомору. А де є жертви, там є і кати. Але ми звикли оцінювати трагедію 1932-1933 очима потерпілих, представляючи виконавців абстрактно-узагальненими фігурами. (рос.)
Новий Майдан – Зеленському: Хай приїжджає, гляне, як ми бідуємо
За кого голосували в селі Новий Майдан? Що чекають від Зеленського в глибинці? І як робота в Європі впливає на світогляд українців? Репортаж УП з Хмельницької області
Катерина Булавінова: Ковід не про легку перемогу. Він про дорого, надовго і багато-багато метушні
Лікар Булавінова розповіла "Українській правді" про те, що таке "коронавірус по-українськи", чому локдаун без системних дій влади ─ час на вітер, а вакцина проти ковіду не зупинить пандемію в один момент, і про те, як COVID-19 пробуджує в людині первісні інстинкти. (рос.)
Визволений з полону моряк: Війна не закінчена, я не збираюсь йти і відпочивати
Про життя у в'язниці, підтримку кримчан, приїзди Медведчука, повернення до служби та великі морські плани – у інтерв'ю УП. 
Президент (без) регіонів. Як Зеленський хоче втримати вплив на країну
Хто був покараний за провал місцевих виборів, хто почав чистку губернаторів і як Офіс президента сподівається укласти несподівані політичні союзи в регіонах, дізналась "Українська правда".
12 друзів і ворогів Джо Байдена. Все про українські зв'язки нового президента США
"Українська правда" нагадує, кого саме в Україні можна вважати друзями та ворогами новообраного президента США, та яким чином вони набули для себе такого статусу.
Всі на Львів. Як Садовий і соратники Порошенка за крісло мера воювали
Як Андрій Садовий і Олег Синютка бачать розвиток Львова, чому "Європейська солідарність" зробила місто плацдармом для політичного контрнаступу та як вибори вплинуть на роль Львова у загальноукраїнській політиці, розбиралась "Українська правда".
Стратегія повноцінного політичного успіху
Сила влади знову тримається виключно на дуже хиткій тезі "всі інші – ще гірші". Трагікомізм ситуації в тому, що в Україні є всі об'єктивні передумови для кардинальних змін на краще. Навіть попри надскладну ситуацію в країні і світі.
Етика пандемії
Нинішня пандемія – далеко не перша в історії людства. Але умови, в яких людство її зустріло, занадто відрізняються від попередніх. (рос.)
Чи є життя на дамбі, або Що відбувається в найнезвичнішому населеному пункті України
Як вижити посередині Кременчуцького водосховища? Хто населяє єдине в своєму роді селище Панське? І як поглумилися з любові до України? Репортаж УП з черкаської дамби. (рос.)

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"