Українська правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Власна "Страна". Що відомо про справу Ігоря Гужви
"Страна" заявила, що це небувалий наступ на свободу слова, справа сфабрикована і ніяких доказів бути не може. Проте, Юрій Луценко показав перші оперативні відео, де людина, схожа на Ігоря Гужву, обговорює зі своїм "помічником" детальний план і кошторис "співпраці" з "радикалами".
За що ГПУ хоче позбавити недоторканості п’ятьох депутатів. ДОКУМЕНТИ
"Українській правді" вдалося дістати тексти подань, підписанних Луценком, на Борислава Розенблата, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Максима Полякова і Євгена Дейдея. Ми детально проаналізували кожне.
Фінансування оборонки: радянські атавізми та неконтрольовані монстри
Фінансуючи "Укроборонпром", Мінекономрозвитку просто виконує роль передавальної ланки. При цьому міністерство не в стані перевіряти усі суми, не здійснює управління, не набуває прав власності та звітує перед самим собою.
Стратегія гібридного миру
Ми просто зобов'язані навчитися не тільки оперативно реагувати, не тільки превентивно продумано діяти, але і – що набагато важливіше – готуватися до сприйняття наступного за гібридною війною гібридного миру. (рос.)                                                                                                      
Ахтем Чийгоз. Боротьба за право попрощатися з матір'ю
"Для мене дуже важливо, що мій син – патріот свого народу, два роки сидить у в'язниці без провини по волі Росії. Він кожен раз передає: "Мама, ти обіцяла мене дочекатися. Мама, дочекайся". Тільки це мені сили дає". (рос.)
Мирна війна. Як Порошенко і Турчинов хочуть повертати Донбас
Нова концепція відповіді на агресію передбачає можливість не послаблення, а посилення участі Збройних сил у конфлікт на Сході. Фактично, президентові хочуть надати право оголошувати воєнний стан без оголошення воєнного стану.
Голодні ігри Садового. Сміття та й годі
"Навіть моя дружина не знала. А мама, бідна, щойно дзвонила, якраз прийшла з городу, то вона тримається за серце і хвилюється", – під АП коментує Березюк, який оголосив, що починає голодувати, протестуючи проти "знущання" над його рідним Львовом.
Анастасія Станко: Це сигнал всім – не порушуйте "неправильних" тем, вас просто затравлять
"Українська правда" вирішила розставити всі крапки над "ї" і відверто поговорити про скандал навколо подяки від Міністра оборони з головним об'єктом атак та критики блогерів Настею Станко.
Щеплення від царя
У майбутніх підручниках історії України буде або опис успіху, або цих підручників не буде зовсім. (рос.)
Час зупинити війну в онлайні
Опоненти – це ті, з ким варто дискутувати. Переконувати. Погоджуватися, або ні, знаходити спільну думку чи лишатися на своїй позиції – але не знищувати – ані фізично, ані інформаційно!

^ Догори | УКР | РУС
   Головна | Новини | Публікації | Колонки | Блоги
©2000-2015 "Українська правда"